طبق جدیدترین گزارش‌ها، «دیوید تولیس» (David Thewlis) بازیگر مجوعه موفق «هری پاتر» در آینده تبدیل به یکی از اصلی‌ترین دشمنان «زن شگفت انگیز»‌ خواهد شد. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

در جدیدترین گزارش‌هایی که توسط سایت Batman News منتشر شده به نظر می‌رسد که «تولیس» در آینده به عنوان یکی از اصلی‌ترین دشمنان زن شگفت انگیز شناخته خواهد شد.

photo_2017-02-20_22-44-54

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید؛ در بین اکشن فیگور‌های «زن شگفت انگیز» که امروز در Toy Fair 2017به نمایش گذاشته شد می‌توانیم شخصیت Ares را مشاهده کنیم. Ares در کمیکی که در سال ۱۹۴۲ از زن شگفت انگیز  توسط DC منتشر شد به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین دشمنان وی معرفی شد. بیش از این نیز در انیمیشن زن شگفت انگیز شاهد حضور Ares با صداگذاری Alfred Molina بودیم. حال طبق گزارشاتی که توسط Batman News منتشر شده، به نظر می‌رسد «دیوید تولیس» وظیفه ایفای نقش این شخصیت را برعهده گرفته است.

از بازیگران Wonder Woman (زن شگفت انگیز)  می‌توان به Gal Gadot، Chris Pine, Robin Wright, و Connie Nielsen اشاره کرد. این فیلم در ۲ ژوئن ۲۰۱۷ (۱۲ خرداد ۱۳۹۶) به اکران می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید