ظاهرا گمانه زنی ها درباره کارگردانی فیلم سولوی بتمن نتیجه ای نیافت و طبق اطلاعات پیشین که قرار بود وظیفه سکان داری فیلم Batman برعهده Matt reeves باشد،حال بنظر میرسد دیگر این اتفاق رخ نخواهد داد.
چندی پیش بود که بن افلک ستاره نقش بتمن در فیلم Batman vs Superman (وفیلم آینده Justice League) از مقام کارگردانی فیلم مجزای بتمن کناره گیری کرد و چشم ها به روی گزینه بعدی کارگردانی دوخته شده بود. انتظار میرفت که با توجه به پیشینه،بررسی های شرکت وارنر و گزینه های روی میز، مت ریوز کارگردان دنباله سیاره میمون ها، عهده دار این فیصله باشد که حال خلاف این موضوع به گوش میرسد.
بن افلک درباره علل کناره گیری خود اینگونه ابراز کرد:

اجرای نقش بروس وین به تمرکز،دقت و حوصله فراوانی نیاز دارد و کارگردانی آن نیز خیلی سردرگم کنندست.
در کنار این دو،مشخصا من نمیتوانم در یک زمان بدون صدمه زدن وظیفه دیگر، هر دو کار را انجام دهم.با همکاری استودیو،من تصمیم گرفتم که درکنار هم یک کارگردانی مستعد برای این فیلم پرطرفدار پیدا کنیم.

از طرفی دیگر فیلم بتمن برای ریوز چالشی بزرگ قلمداد میشود.از سابقه ایشان میتوان به Cloverfield و Let Me In و فرانچایز زنده شده سیاره میمون ها اشاره کرد.موفقیت نسخه دوم Dawn Of The Planet Of The Apes منجر به ساخت سومین شماره سری با نام War For The Planet Of the Apes و انتشار در تابستان ۲۰۱۷ شد.جدایی از اینها وی وظیفه کارگردانی قسمت پایلوت (قسمت آغازین) سریال The Passage از روی رمانی به نوشته Justin Cronin را بر عهده گرفت و همچنین مشغول دست و پنجه نرم کردن با اثر فاخر خود یعنی فیلم آخرالزمانی/خوناشامی بعدی میباشد.

بن افلک با اینکه از کارگردانی کناره گیری کرده اما کماکان به عنوان یکی از تهیه کنندگان بر روی روند ساخت فیلم نظارت خواهد داشت.حال با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که چه کسی در صندلی کارگردانی یکی از پرخرج ترین و محبوب ترین فیلم های سینمایی هالیوود خواهد نشست.

دیدگاهتان را بنویسید