predator (درنده) نسخه بازسازی شده ای خواهد بود که در زمان حال اتفاق می افتد و با اسطوره شناسی و اتفاقات ریشه ای در ارتباط خواهد بود. با موی اسکرین همراه باشید.

در این تصویر ما میتوانیم به ترتیب از چپ به راست استرلینگ کی براون،ترونت رودز،بوید هولبروک،کیگان مایکل کی و جاکوب ترمبلی و بلک را در جلو مشاهده کنیم.

از آنجا که فیلم همچنان ارتباط نزدیکی با هیولاها دارد، شین بلک وجود طنز در کنار صحنه های اکشنی که از فیلم انتظار داریم را تضمین کرده است.او گفته است:

من فکر میکنم اشتباه مکرری که امروزه رخ میدهد این است که ما انتظار داریم فیلم فقط یک لحن داشته باشد و تا آخر فیلم به آن بچسبد.

ظاهرا حداقل قسمتی از فیلم در بیرون  از شهر اتفاق بیفتد؛جایی که جایزه بگيرهاى بیگانه علیه هالبروک که مامور نیروهای ویژه است و اليوير مان که دانشمند است حضور دارند.احتمالا جيکوب ترمبلی نقش پسربچه ای را بازی کند که درگیر ماجرا شده است.

NElnZgurCQoXpp_1_b

بلک همچنین گفته است که فیلم را برای رده بندی R آماده میکند.پس انتظار الفاظ  رکیک و خشونت را در کنار طنز داشته باشید.

با تولید فیلم بیگانه:پیمان که به نوعی فرنچايز بیگانه را بازآفرینی می کند و ارتباطی بین پرومتئوس و فیلم های قبلی بیگانه به وجود می آورد،آیا شاهد یک بیگانه علیه درنده در آینده دور خواهیم بود؟

نه،امیدواریم که این طور نباشد.

ساخت فیلم درنده از امروز شروع میشود و در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید