جاش گد(بازیگر)بار دیگر تلاش کرده است تا دیزی ریدلی را به افشای اطلاعات جدیدی از جنگ ستارگان وادار کند. با موی اسکرین همراه باشید.

گد در این جدید ترین و احتمالاً آخرین ویدیو برای وادار کردن ریدلی به جواب دادن، از افراد معروف زیادی کمک گرفته است. کریس پرت، برایس دالاس هاوارد و پنلوپ کروز به همراه جی.جی.آبرامز -کارگردان قسمت نیرو برمیخیزد- و کالین ترورو – کارگردان قسمت نهم- در ویدیو حضور دارند. گد زیر ویدیویی که در اینستاگرام منتشر کرد نوشت:

 این یک جنگ تضعیف تدریجی بوده است. دیزی ریدلی نیرویی است که باید از او محافظت شود. من مانند هر رقیب خوب دیگری تلاش کرده ام که هر دفعه از او سبقت بگیرم. این آخرین داوری اوست. به امید این که نیرو با او باشد، به این دلیل که به پان نیاز خواهد داشت. تنها جیزی که میخواهم این است که شما سورپرایز را برای دیگران خراب نکنید.

گد مدت زیادی است که در تلاش است تا از ریدلی پاسخ بگیرد. حتی یک بار از جودی دنچ هم کمک گرفت.

آخرین جدی ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ اکران خواهد شد. مارک همیل، جان بایگا، لورا درن، دامنال گریسون، آنتونی دانیالز، وندولین کریستی و اندی سرکیس از دیگر بازیگران آن هستند. صحنه های لیا را کری فیشر قبل از این که در دسامبر درگذشت بازی کرد.

در اخبار دیگری، متوجه شدیم که عنوان آخرین جدای جمع است. به علاوه این که جدیداً تصاویر جدیدی از فیلم، کاراکتر ریدلی -ری- را در حالی که مدل موهای جدیدی دارد و شمشیر نوری در دست دارد نشان میدهند.

منبع:gamespot

دیدگاهتان را بنویسید