فیلم برداری Star Wars Han Solo که برای اکران در سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است به صورت رسمی آغاز شد. همچنین عکسی از بازیگران آن با مضمون شروع به کار در هان سولو منتشر شد که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. پس با موی اسکرین همراه باشید.

عکسی که در ادامه مشاهده می‌کنید در ۲۰ فوریه و در استودیوی Pinewood واقع در لندن گرفته شده است و در وب‌سایت جنگ ستارگان منتشر شد.

3198104-solo

همانطور که قبلا نیز گفته شده است؛‌ وقایع فیم هان سولو قبل از A New Hope که در سال ۱۹۷۷ به اکران رسید رخ می‌دهد. Alden Ehrenreich در نقش هان سولو و Donald Glover نیز در نقش Lando Calrssian به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین Emilia Clarke ستاره سریال «بازی تاج و تخت» و همچنین Woody Harrelson ستاره فیلم Hunger Games نیز در این فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به Thandie Newton و Alden Ehrenreich که قبل‌تر از این بازیشان را در فصل اول سریال Westworld دیده‌ایم اشاره کرد.

Han Solo برای اکران در ۲۵ می ۲۰۱۸ (۴خرداد ۱۳۹۷) برنامه ریزی شده است. البته لازم به ذکر است که اکرانیِ بعدی این سری Star Wars: The Last Jedi است.

دیدگاهتان را بنویسید