«پسر جهنمی ۳» هیچگاه اتفاق نمی‌افتد. Guillermo Del Toro کارگردان «پسر جهنمی» پس از گفتگو با Mike Mignola (خالق) و Ron Perlman (بازیگر پسر جهنمی) به این نتیجه رسیده است. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

وی در ماه گذشته نظرسنجی در توییترش انجام داد و گفت اگر رای به صد هزار نفر برسد ترتیب گفتگو با Migonla و Perlman  برای ساخت قسمت سوم پسر جهنمی را خواهد داد. شاید جالب باشد که در آخر نزدیک به ۱۳۳ هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کردند. در آن زمان هم دل تورو از ساخت قسمت سوم نا امید شده بود اما باز ترتیب صحبت با خالق و بازیگر این مجموعه موفق را داد.

حال به نظر می‌رسد که طرفین دل تورو به هیچ وجه تمایل به ساخت قسمت سوم «پسر جهنی»‌ ندارند. دل تورو در جدیدترین توییترش از طرفداران عذر خواهی کرد و گفت ۱۰۰ درصد این اتفاق نمی‌افتد.

دل تورو کارگردان دو قسمت از این مجموعه که در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۸ منتشر شدند بود. او در یکی از مصاحبه‌های تلویزیونی‌اش گفت که هیچکس ریسک سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیون دلاری بر روی این فیلم را نمی‌پذیرد.

«پسر جهنمی»‌برای اولین بار در سال ۱۹۹۳ پا به دنیای کمیک‌ها گذاشت و پس از آن شاهد مینی‌سریال‌های متعددی از این شخصیت بودیم. و امروز نیز به نظر می‌رسد که این شخصیت برای همیشه «مرد».

 

دیدگاهتان را بنویسید