خیلی کم درباره فیلم جیمز باند بعدی می‌دانیم. از بازیگرش گرفته تا کارگردان و تاریخ انتشارش. با این حال، شایعات نشان می‌دهند که فلیم‌برداری این فیلم ممکن است امسال (میلادی) در کرواسی آغاز شود. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

همانند فیلم «ماموریت: غیر ممکن ۶»، فیلم جیمز باندی بعدی نیز به نظر می‌رسد در شهر دوبرونیک که در کرواسی است؛ فیلم برداری شود. زمانی به صحت این مطلب پی می‌برید که بدانید شهردار این منطه نیز در گفتگویی روند مذاکره با سازندگان باند بعدی را در مرحله «پیشرفت» خواند.

این برای اولین بار نیست که ما شاهد فیلم برداری فیلمی در این منطقه هستیم. پیش از این Star Wars: The Last Jedi و Robin Hood: Origins نیز برای فیلم برداری به کراواسی رفتند.

بزرگ‌ترین سوال درباره ۰۰۷ بعدی حضور Daniel Craig به عنوان جیمز باند است. گمانه زنی‌های زیادی برای برگشت این بازیگر محبوب که به بهترین شکل ممکن در نقش جیمز باند فرو می‌رود شده است. او گفته است که دیگر نمی‌خواهد دست و مچش بر اثر صحنه‌های اکشن شکسته شود.

همچنین Sam Mendes کارگردان Skyfall و Specter نیز تایید کرد که قسمت بعدی باند را نمی‌سازند.

با تمام این صحبت‌ها، به طور حتم در آینده نچندان دور ما شاهد بازگشت باند خواهیم بود و تنها سوالی که در باب این فیلم پیش می‌آید بازیگریست که وظیفه طاقت فرسا ایفای نقش جیمز باند را برعهده می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید