Joonas Suotamo جایگزین Peter Mayhew خواهد شد.با موی اسکرین همراه باشید.

فیلم جدید بی نام استاروارز مربوط به هان سولو بازیگر جدیدی را در نقش چوباکا خواهد داشت که بازیکن بسکتبال فنلاندی است.

Joonas Suotamo در فیلم آتی جایگزین Peter Mayhew خواهد شد.او در واقع در Star Wars: The Force Awakens هم در قسمت های اکشن نقش Mayhew را بازی کرده بود اما این بار نقش را به صورت کامل ایفا خواهد کرد. پیش از قسمت هفتم Suotamo با بازی در تیم بسکتبال Penn State Nittany Lions در آمریکا شناخته شده بود.

این بازیگر پس از منتشر شدن حضورش در نقش چوباکا (در تصویری از عوامل فیلم) نامه ای صمیمانه به Mayhew  و چوباکا در اینستاگرام منتشر کرد.

چوباکا یکی از شخصیت هایی است که نماد مجموعه است. راهنمایی ها و مهربانی پیتر هدایای بسیار با ارزشی بوده اند که دلم را گرم کرده و من را برای این سفر ماجراجویانه آماده کرده اند. من تمام تلاشم را برای سربلند کردن پیتر و بازگرداندن چویی ای که طرفداران فیلم می شناسند و عاشقش هستند می کنم. به امید دیدار در کهکشانی بسیار بسیار دور …

از اخبار جدید فیلم میتوان به حضور Woody Harrelson به همراه Donald Glover در نقش  Lando Calrissian و Alden Ehrenreich در نقش خود Han Solo  درآن اشاره کرد.

حوادث فیلم در “early scoundrel days” و قبل از قسمت یک امید تازه (۱۹۷۷) رقم خواهد خورد و قرار است در سال ۲۰۱۸ اکران شود.

جدیدترین جنگ ستارگان،Rogue One نام دارد که در دسامبر ۲۰۱۶ اکران شد و فیلم بعدی جنگ ستارگان ، Star Wars: The Last Jedi است که دسامبر امسال اکران خواهد شد.

منبع: gamespot

دیدگاهتان را بنویسید