بعد از اکران فیلم Apoclyps،تنها چیزی فکر هواداران را به خود مشغول کرده،این است که وظیفه کارگردانی ماجراجویی قسمت بعدی فیلم X-Men را چه کسی بر عهده خواهد گرفت.یک گزارش منتشر شده آقای Simon Kinberg را گزینه احتمالی برای این کار معرفی میکند.
ایشان تقریبا در تمامی نسخه های فیلم X-Men ،چه بعنوان تهیه کننده،چه مدیر اجرایی،چه نویسنده و… دست داشته است و این ایده که وظیفه کارگردانی نسخه بعدی فیلم مردان ایکس بر عهده وی باشد دور از ذهن نیست.
یک منبع آگاه در گفتگو با Collider تائید کرد که Kinberg درحال حاضر مشغول مذاکرات با شرکت سازنده برای سکان داری نسخه بعدی سری فیلم های مرموز ایکس-مَن میباشد.

شرکت فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox) ظاهرا علاقه خاصی به این شخص دارد چراکه تقریبا در تمامی نسخه های فیلم Xmen و همچنین سریال Legion شاهد حضور فعال و مستمر وی بودیم و هستیم.
سیمون کینگبرگ هرگز سابقه کارگردانی یک فیلم سینمایی را برعهده نداشته است اما اگر کسی باشد که از نزدیک با سری فیلم های مردان ایکس آشنایی داشته باشد کسی نیست جز همین شخص و ممکن است با شناختی که از تجارب کاری خود دارد حتی بتواند در وظیفه خود موفق عمل کند.

Sophie Turner اخیرا اعلام کرد که در فیلمبرداری قسمت جدید فیلم Xmen حضور خواهد داشت که درحال حاضر با نام مستعار SuperNova شناخته میشود و ممکن است با خط داستانی ققنوس سیاه (Dark Phoenix) مرتبط باشد.

دیدگاهتان را بنویسید