در اولین تیزر از فصل سوم Fargo شاهد خالی شدن باد بابانوئل هستیم. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

فصل جدید Fargo توسط دو برادر خلاق این روز‌های تلویزیون یعنی «برادران کوئن» نوشته شده است. فیلم‌نامه‌ای که مانند تمامی فیلم‌نامه‌های دو فصل گذشته Fargo اقتباسی از یک داستان واقعی است. اینبار قرار است ما در اواخر دهه نود میلادی (۱۹۹۶ میلادی) وارد داستان جدیدی شویم. از بازیگران جدید این فصل می‌توان به Ewan McGregor (بازیگر فیلم‌هایی مانند:‌Star Wars و Big Fish) و Emmit Stussy اشاره کرد. با توجه به توضیحات منتشر شده توسط Deadline داستان این فصل نیز پیرامون یک افسریست که فعلا در آزادی مشروط به دلیل قتلی که صورت گرفته است، قرار دارد.

از دیگر بازیگران این فصل می‌توان به David Thewlis, Michael Stuhlbarg, Carrie Coon, Mary Elizabeth Winstead و Jim Gaffigan اشاره کرد.

فارگو مجموعه‌ای در ژانر کمدی سیاه، جنایی و درام است که بر اساس فیلمی با همین نام که ساخته برادران کوئن بوده ساخته شده. کارگردانی این مجموعه تلویزیونی بر عهده نوآ هاولی است و برادران کوئن نیز تهیه کنندگی آن را بر عهده دارند. فصل نخست سریال از ۱۵ آوریل ۲۰۱۴ از شبکه FX به روی آنتن رفت. فصل سوم Fargo نیز در کالگری (کانادا) فیلم‌برداری می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید