Logan در نهایت وداع دلنشین هیوجکمن با کرکتر وولورین است اما شاید راهی باشد که بتوانیم او را کمی بیشتر در این شخصیت تماشا کنیم و این به شرطی ـست که مارول کرکتر وولورین را به تیم انتقام جویان اضافه کند.
همه ما میدانیم که لایسنس ساخت این سری فیلم ها در دست فاکس قرن بیستم میباشد و اعمال آن را تقریبا غیرممکن میکند و رئیس استودیو های مارول آقای Kevin Feige نیز پیشتر اعلام کرده بود که هرگز شاهد کراس اور دنیای ایکس من با جهان سینمایی مارول نخواهیم بود.
اما جکمن ظاهرا علاقه زیادی به پیوست در تیم کاپیتان آمریکا و آیرون من دارد.وی در گفتگو با ScreenRant افزود: اگر زمانی که قصد جدایی از پروژه های ایکسمن و شخصیت لوگان را داشتم این گزینه (پیوستن وولورین به انتقام جویان) را مطرح میکردند،مطمئنا در تصمیم گیری ام تامل میکردم و تصمیم دیگری میگرفتم.چرا که من عاشق این ایده هستم،وولورین در میان هالک و مردآهنین به جنگ با دشمنان برود.اما خب آدما های باهوش ترِ زیادی هستند که نمیتوانند حدس بزنند این اتفاق می افتد یا خیر.
Logan با کارگردانی James Mangold هفته آینده در سینماها اکران میشود و در حال حاضر نقدر و بررسی ها به این عنوان کاملا مثبت است.
در فیلم لوگان برای آخرین بار با Professor X همراه میشود تا جوان جهش یافته ای به نام Luara (با بازی Dafne Keen) را از دست نیرو های شیطانی نجات دهند.

هنوز خدافظی هیوجکمن از قالب شخصیت Wolverineو دنیای X-Men را هضم نکرده بودیم که حال بنظر میرسد که Sir Patrick Stewart نیز قرار است از دنیای مردان ایکس کنار برود.دو ستاره از فیلم X-Men، یعنی پروفسور ایکس (Professor X) و وولورین (Wolverine) قصد دارند تا با فیلم فرعی LOGAN،برای همیشه از دنیای ایکس من خداحافظی کنند.

در ویژه برنامه شب جمعه Graham Norton Show آقای Sir Patrick بمب خبری اش را بر سر هواداران انداخت و از جدایی خود از سری فیلم های X-Men خبر داد و افزود که به احتمال فراوان Logan آخرین فعالیت وی در قالب Professor X خواهد بود.

ما ۴ یا ۵ دقیقه آخر فیلم را مشاهده کردیم و آن واقعا پایان احساسی ای داشت. من هیوجکمن را دیدم که درحال ریختن چند قطره اشک است و با خودم گفتم،منم باید همین کار رو انجام بدم(از دنیای جهش یافته ها خداخافظی کنم).

خوشبختانه نقش پروفسور ایکس همیشه خالی نخواهد ماند و ما شاهد حضور James McAvoy حداقل برای یک فیلم دیگر از سری X-Men خواهیم بود.
ظاهرا با اکران فیلم لوگان در تاریخ ۳ مارس بر روی پرده های سینما،زمان خداحافظی با Wolverine و احتمالا Professor X خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید