The Lego Movieیک فیلم خوش ساخت و دوست داشتنی بود و The lego Batman نیز باکس آفیس را تصرف کرد و لالا لند نیز در کنار فروش بسیار مناسب،برنده نامزد چایزه اسکار شده است،پس این که The Lego Movie بعدی بخواهد به صورت موزیکال ساخته شود جای تعجبی ندارد.

Chris McKay کارگردان لگو بتمن در گفتگوی Shanlian on Batman تائید کرد که Lego 2 قرار است فیلم اکشن و موزیکال محور بزرگی باشد

باید داستان های زیادی نوشته شود.توسعه های زیادی تولید شود.نه فقط تهیه فیلم نامه نویسی بلکه نوشتن موسیقی متن موزیکال.ما قصد داریم این فیلم انیمیشنی را بسیار جاه طلبانه تولید و اکران کنیم.

McKayخودش شخصا قرار نیست کارگردانی The Lego Movie 2 را برعهده بگیرد،چرا که قصد دارد یکی دیگر از پرمتقاضی ترین کمیک از دنیای DC با نام NightWing را فیلمبرداری کند.

دنباله فیلم لگو مووی توسط کارگردان Trolls یعنی آقای Mike Mitchell ساخته خواهد شد.نسخه اصلی The Lego Movie به خودی خود یک اثر موزیکال نبود،اما در آن شاهد آوازخوانی های گروهی ای بودیم.پس ما میدانیم که یک اثری مشابه با تعداد بیشتری شعر های موزیکال چگونه خواهد شد.

طراحی انیمیشن این دنباله،طراح نسخه اصلی آقایان Phil Lord and Chris Miller که در حال حاضر برای ساخت فیلم جداگانه Han Solo در دنیای جنگ ستارگان مشغولند میباشند.The Lego Movie با توجه به در آغاز راه بودن،انتظار میرود تا سال ۲۰۱۹ اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید