Marvel شدیدا در پی اجرایی کردن سریال تلوزیونی (ناانسانها) INHUMANS و جمع کردن تیم بازیگران آن هستند.همانطور که پیشتر اذعان شد دو قسمت اول این سریال به صورت پیوسته در سینماهای Imax (تا ۶ ماه آینده)اکران خواهد شد و پس از آن در جعبه های جادویی منتشر خواهند شد.
طی آخرین اخبار منتشر شده،ستاره سریال Hell On Wheels آقای Anson Mount برای ایفای نقش Black Bolt،پادشاه ناانسان ها، قرار داد امضاء کرده اند.
یکی از حقایق درباره این شخصیت این است که وی صحبت نمیکند. نه این که لال باشد یا زبان نداشته باشد بلکه حتی ارتعاشات یک زمزمه کوچک وی منجر به خراب شدن یک شهر میشود.برای حرف نزدن(حتی در خواب) او تمرینات زیادی انجام داده و در نهایت موفق میشود جلو خودش را بگیرد و به نوعی کنترل قدرت خود را به دست بگیرد.با این حال مطمئنا او حرف های زیادی در سینماها برای گفتن خواهد داشت.

anson-mount
یک کرکتر با این کیفیت و شخصیت پردازی،مطمئن برای ایفا کننده این نقش یک چالش بزرگ خواهد بود.در این باره،مدیر اجرایی نا انسان ها افزود:

Black Bolt دارای عمق زیادی خواهد بود.شخصی که میباست برای متقاعد کردن یا برقراری ارتباط از راه های دیگری غیر از صحبت کردن استفاده کند و این امر دشوار خواهد بود.من خیلی هیجان زده ام که با انسون (anson) برای جان بخشیدن به این کرکتر همکاری میکنیم.

طراح ارشد Jeph Loeb بنظر میرسد که عملکرد این نقش،به بازیگر و توانایی هایش ایمان دارد:

Anson عاشق چالش اجرای نقش کرکتری ـست که سعی میکند بدون صدا با دیگران ارتباط برقرار کند.وی کاملا در نقش خود فرورفته و ما این باور پذیری را در قالب کرکتر وی خواهیم دید.

اخیرا بازیگر سریال Game Of Thrones یعنی Iwan Rheon اعلام شده که قرار است نقش برادر بلک بولت را ایفا کند. کرکتر خبیثی که میخواهد مردمانش را متقاعد کند که او لایق نشست بر تخت سلطنت ناانسان هاست.

serinda-swan

لیست بازیگران سریال تلوزیونی مارول Inhumans روز به روز روند رو به رشدی را به خود میبیند.پیشتر نام Anson Mount را در لیست ورودی های جدید اعلام کردیم و حال Serinda Swan نیز برای پیوستن به ناانسان ها در نقش Medusa استخدام شده است.
عروس بلک بولت،مدوسا دارای موهای بلند و قرمزی ـست که میتواند راحت هر کسی را هرجور که میخواهد گول بزند،حتی جهت استفاده از سلاح های خطرناک)

مدیر اجرایی و تهیه کننده سریال آقای Scott Buck اینگونه شخصیت وی را توصیف میکند…
Serinda Swan یک حس ظرافت خاص و جلوه ای بی نظیر را پدید میاورد و یک حس رونی بسیار قوی را انتقال میدهد و به خوبی نقش مدوسا را نمایان میکند.برای حضور وی در نقش ملکه Attilan بیشتر از این نمیتونم خوشحال باشم

دیدگاهتان را بنویسید