بعد از Cntrl+Alt+Delete کردن سومین فیلم از فرانچایز ترون (TRON) حال بنظر میرسد که دیزنی قصد دارد این سریِ محبوب را با هنرنمایی ستاره ای جدید به سیستم تولید و اکران بازگرداند.در ادامه با مووی اسکرین همراه باشید.
به گزارش مووی اسکرین به نقل از هالیوود ریپورتر،ستاره گروه موزیک thirty Seconds To Mars و برنده جایزه اسکار، جراد لتو Jared Leto برای ایفای نقش در فیلم ریبوت (بازسازی) ترون انتخاب شده است.
روئسای استودیو افزودند: که آنها بررسی های لازم باز فیلم نامه ترون ۳ و تقابل با فیلمی که چراد لتو قادر به هنرنمایی آن است انجادم داده و این ستاره فیلم هایSuicide Squad and Blade Runner 2049 مطلقا برای اجرای این ایده ها کاملا توانا میباشد
Ares پیشتر در فرانچایز ترون فرصت خودنمایی نداشت،حال طبق گفته وی،قرار است “نقش کلیدی ای در نسخه ریبوت فیلم مذکور داشته باشد.
کارگردان Tron: Legacy آقای Joseph Kosinski اخیرا گفت:Tron 3 همچنان یک گوشه یخ زده و منتظر است.پس هنوز این عنوان نمرده و منتظر زمان مناسب برای نمایش است.
هالیوود ریپورتر معتقد است که ساخت این فیلم هنوز در مرحله پیش تولید نیز به سر نمیبرد و هنوز مشخص نیست کدام یک از دست اندرکاران به پروژه فیلمبرداری آن خواهند پیوست.
اما ان چیز که عیان است،وجود تهیه کننده Tron: Legacy یعنی Justin Springer در تیم فعالان است.هنوز اطلاعاتی از حضوری Garret Hedlund, Olivia Wilde و ستاره فیلم اصلی، Jeff Bridges در دست نیست.
Tron: Legacy در سال ۲۰۱۰ منتشر شد و توانست در زمان اکران فروش خالص ۳۹۷ میلیون دلاری را کسب کند.اما زمانی که لایسنس ساخت فیلم هایی چون جنگ ستارگان و انتقام جویان در دست دیزنی ـست،مطمئنا ساخت ترون در اولویت نیست.هست؟

دیدگاهتان را بنویسید