با آماده شدن Blade Runner 2049 برای اکران در سال جاری،Harrison Ford تنها بازیگری نخواهد بود که از نسخه اصلی فیلم Blade Runner 1982 به نسخه ۲۰۱۷ آن بازمیگردد.James Olmos اعلام کرد که در قالب شخصیت Gaff مجددا به تیم بازیگران فیلم Blade Runner 2049 میپیوندد.
James Olmos در گفتگو با میزبان برنامه شوی تلوزیونی Naibe Reynoso of Thetrend آقای Bel Hernandez افزود:نمیتونستم در این باره صحبت کنم.نمیشد با هیچ کسی درباره اش صحبت کرد.حدس بزن چی شد؟این اولین باریه که میتونم دربارش به کل دنیا بگم.بله! من قرار است باری دیکر در نقش Gaff به فیلم Blade Runner 2049 بپیوندم.
انتظار نداشته باشید که کل فیلم درباره حضور کرکتر Gaff باشد.اما در عین حال زمان های اجرا در میان گاف،فورد و شخصیت اصلی نقش افسرمسئول(با بازی رایان گاسلینگ-بازیگر فیلم لالالند)تقسیم شده است.نحوه نقش آفرینی من در این فیلم درست همانند نسخه سال ۱۹۸۲ است. در آن فیلم من تنها ۴ سکانس حضور داشتم اما در این فیلم یک سکانس. اما این سکانس به بخش های کوچکی تقسیم میشود که در کل فیلم تقسیم شده است.بعد از ۳۰ سال از نسخه اصلی فیلم ساخته ریدلی اسکات، Denis Villeneuve دنباله ای را میسازد که در آن مامورK سعی میکند با تحقیق و تفحس درباره راز های گذشته از بوجود آمد یک آشفتگی در کشور جلوگیری کند.او پیدا کردن مسئول اصلی Blade Runner که بیش از ۳ دهه است خبری ازش نیست را ماموریت خود میداند.

Blade Runner 2049 با بازیگری Jared Leto, Dave Bautista, Robin Wright و Ana de Armas در تاریخ ۶ October بر روی پرده های سینما به اکران در می آید

دیدگاهتان را بنویسید