به نظر می‌رسد برادران وارنر در حال برنامه ریزی برای ساخت یک قسمت جدید از مجموعه محبوب و پرطرفدار «ماتریکس» که اولین قسمت آن در سال ۱۹۹۹ منشتر شد؛ است. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

هالیوود ریپورتر در گزارشی که به تازگی منتشر کرد؛ اعلام کرد که براردان وارنر درحال سپری کردن مراحل اولیه ساخت مجدد یک قسمت از مجموعه «ماتریکس» است. طبق گزارش، این کمپانی در حال مذاکره با Zak Penn برای نوشتن و دریافت نسخه اولیه فیلمنامه فیلم هستند. Penn پیش از این بر روی فیلمنامه‌های آثاری مانند X-Men: The Last Stand و سریال پویانمایی Avengers Assemble و چندین اثر دیگر کار کرده است.

علاوه بر این شایعاتی مبتنی بر نقش اول بودن Michael B. Jordan (بازیگر آثاری مانند: Fantastic Four, Creed, Black Panther) به گوش می‌رسد. هر چند ظاهرا راه طولانی برای نهایی شدن این موضوع در پیش دارد. Wachowski کارگردان و نویسنده Matrix Reloaded و The Matrix Revolutions در این قسمت حضور نخواهد داشت. در کل می‌توان گفت تیم جدیدی بر روی این اثر کار خواهند کرد و دیگر خبری از تیم قبلی نخواهد بود. این اتفاق طبق شایعات مطرح شده به دلیل اختلاف کمپانی وارنر با Wachowski است.

«ماتریکس» در سال ۱۹۹۹ به اکران رسید. اثری که توانست با تحسین جهانیان رو به رو شد و در همان سال چهار جایزه اسکار را به خانه برد.  این فیلم در آن زمان توانست به فروش جهانی ۴۵۰ میلیون دلاری برسد که یک انقلاب در گیشه‌ها به حساب می‌آمد.

Keanu Reeves در هر سه قسمت از این مجموعه به عنوان نقش اول به ایفای نقش پرداخت. از آخرین آثار وی به می‌توان به John Wick: Chapter 2 اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید