Kong: Skull Island در تاریخ ۱۰ مارس امسال به پرده سینماها راه پیدا کرد و قصد داریم تا شما را با نقدها و بررسی‌های منتشر شده توسط سایت‌های معتبر جهان آشنا سازیم. پس تا پایان این مطلب همراه موی اسکرین باشید.

این فیلم که توسط Jordan Vogt-Roberts کارگردانی شده است و تا حدودی هم ریشه‌هایی مانند بازی محبوب Shadow of the Colossus دارد و قرار است آغازگر دنباله‌ای بر فیلم‌های بعدی این سری باشد. اولین فیلم این سری Godzilla: King of Monsters بود که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و قسمت بعدی این مجموعه در سال ۲۰۱۹ ساخته خواهد شد.

نام فیلم: Kong: Skull Island

تاریخ عرضه: ۱۰ مارس

بازیگران: Tom Hiddleston, Brie Larson, John Goodman, John C. Reily, Samuel L. Jackson

کارگردان: Jordan Vogt-Roberts

رده بندی: PG-13

مدت زمان فیلم:۱۱۸ دقیقه

Gamespot

“خاطره انگیز‌ترین دقایق “Skull Islands” زمانی است که با خود Kong وقت می‌گذرانید و به همین خاطر است که این فیلم موفق است. تماشای گوریل بزرگ در زمان‌های آرامش که او سعی می‌کند به زخم‌های خودش رسیدگی کند و به باقی ساکنین جزیره کمک کند به همان اندازه که او سعی می‌کند یک مارمولک غول پیکر را از هم بدرد، لذت بخش است. این فیلم همان فیلمی است که ما را به سرگردانی‌های فلسفی می‌کشاند. ما می‌دانیم که انسان یک حیوان واقعی است و می‌دانیم که زیبایی موجودات غول پیکر را رام می‌کند. فیلم Kong: Skull Island از داشتن یک گوریل بزرگ لذت می‌برد و در اکثر مدت زمان فیلم، تکیه بر قدرت انسان‌های بیچاره در مقابل گوریل، گوریل در مقابل هیولاها و سرگرم شدن دارد.”

Variety

” یک بازسازی از جزیره جنگلی گوریل بزرگ ثابت می‌کند که از تمام بازسازی‌های قبلی بهتر است.”

Empire

” کینگ کونگ زندگی می‌کند! این فیلم یک ماجراجویی ناهموار است که توسط شخصیت‌های کارشده و قوی و هیولاهای مختلف خود نجات پیدا کرده است که خود کونگ جزیره خود را با آن‌ها به اشتراک گذاشته است.”

Polygon

” فیلم Kong: Skull Island آن چیزی را که بسیاری از فیلم‌های هیولایی قبل به اشتباه دریافته‌اند، برداشت کرده است: انسانیت در موجودات وجود دارد، حتی اگر آن‌ها در ابتدا غول پیکر و هیولاوار به نظر آیند. وگت رابرتز دریافته است که چه نوعی از فیلم را قرار است بسازد و در اجرای آن نیز موفق عمل کرده است. علیرغم اینکه این فیلم نقص‌های بسیاری دارد اما زیادهم سخت نیست زمانی که کونگ در فیلم پدیدار می‌شود، لبخند بزنیم.”

IGN

” لحظه‌ای در فیلم وجود دارد که یکی از سربازها موسیقی از دهه ۷۰ میلادی را برای Reily Marlow پخش می‌کند با سوال ” چگونه می‌توانی تو ایت لحظه این گوش کنی؟” مواجه می‌شویم و با نوای سنگین گیتارالکتریک به جای نوای پیانو و ساکسفون شدیم. تعدادی از طرفداران کینگ کونگ ممکن است از این فیلم ناامید شوند. اما درحالیکه زیبایی این ماجراجویی ممکن است بسیار متفاوت باشد، این فیلم در همان حالتی به پایان می‌رسد که کینگ کونگ مانند یک نماد در مکان اول خود قرار دارد.”

SlashFilm

” در مجموع فیلم Kong: Skull Island فیلمی است که هیولاها را در تاریکی مخفی نمی‌کند یا با نگه داشتن آن‌ها در پس زمینه تنش ایجاد کند. دقیقا این فیلم هیولاها را در متن اصلی قرار می دهد و آن‌ها در نورهای درخشنده و تابان ظاهر می‌شوند. کینگ کونگ تاکنون به این اندازه هیجان اگیز نبوده است و دشمنان خشن او چنان مبارزه هیولایی فانع کننده‌ای را ترتیب می‌دهند که شما از اینکه چنین چیزی را در فیلم گودزیلا در سال ۲۰۱۴ مشاهده نکرده‌اید، ناامید می‌شوید.”

دیدگاهتان را بنویسید