همان طور که هفته گذشته سونی خبر ساخت یک اسپین‌آف درباره شخصیت ونوم (Venom) را منتشر کرد؛ اکنون نیز خبرهایی حاکی از ساخت یک اسپین‌آف دیگر از مرد عنکبوتی به گوش می‌رسد که قصد روایت داستان شخصیت‌های سمور نقره‌ای (Silver Sable) و گربه سیاه (Black Cat) را دارد. در ادامه با ما همراه باشید.

به گزارش «هالیوود ریپورتر»، فیلم‌نامه این اسپین‌آف توسط کریس یوست (Chris Yost) نوشته خواهد شد که نویسندگی فیلم‌نامه‌ی Thor: Ragnarok را هم بر عهده داشته است. هم‌چنین گفته می‌شود که وی در حال حاضر نسخه قدیمی‌تر از فیلم‌نامه‌ای را که لیسا جوی (Lisa Joy – یکی از سازندگان سریال محبوب Westworld) به قلم در‌آورده بود را گسترش می‌دهد.

شخصیت‌های سمور نقره‌ای و گربه سیاه در چند سال اخیر در نقش دوست و دشمن مرد عنکبوتی ظاهر شده‌اند و باید دید که داستان این دو شخصیت در این اسپین‌آف چگونه رقم خواهد خورد.

در حال حاضر عنوان یا تاریخ انتشاری مشخص نشده است، اما این استودیو امید دارد تا بزودی با کارگردانان به توافق برسد و کار ساخت را از پاییز امسال شروع کند.

بد نیست بدانید که فیلم جدید مرد عنکبوتی به نام Spider-Man: Homecoming تابستان امسال اکران خواهد شد و این بار تام هالند (Tom Holland) نقش ابرقهرمان را بازی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید