مدیر عامل دیزنی، باب آیگر (Bob Iger) و بازیگر معروف سینما، وودی هارلسون (Woody Harrelson) به تازگی اطلاعات جدیدی از قسمت هشتم فیلم Star Wars منتشر کرده‌اند. در ادامه با ما همراه باشید.

آیگر می‌گوید که درگذشت بازیگر معروف این مجموعه، کری فیشر (Carrie Fisher)، تغییری در فیلم Star Wars: The Last Jedi ایجاد نکرده است. وی در مصاحبه با هالیوود ریپورتر گفته است:

پایان سال ۲۰۱۶ [با مرگ کری فیشر] به یک تراژدی تبدیل شد. کری در قسمت هشتم حضور خواهد داشت ولی ما قسمت هشتم را به خاطر درگذشت او تغییر نداده‌ایم. در قسمت Rogue One ما تعداد شخصیت دیجیتالی داشتیم ولی در قسمت هشتم این کار روی کری انجام نمی‌شود و بازی او همان گونه که هست باقی خواهند ماند.

آیگر می‌گوید که فیلم‌های هان سولو (Han Solo) داستان زندگی وی در ۱۸ تا ۲۴ سالگی را نشان می‌دهند و اینکه شاهد فرماندهی او بر فضاپیمای Millennium Falcon نیز خواهیم بود.

حضور هارلسون در فیلم‌ هان سولو نیز تایید شده است؛ وی در برنامه The Tonight Show اعلام کرد که در این فیلم نقش یک تهبکار به نام بکت ( Beckett) را بازی خواهد کرد که مربی سولوی جوان خواهد بود.

فیلم Star Wars: The Last Jedi در سال میلادی جاری اکران خواهد شد و فیلم هان سولو نیز سال ۲۰۱۸ بر پرده سینماها به نمایش درخواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید