بعد از مدت ها انتظار و پخش تیزرهای کوتاه، تریلر فیلم Justice League منتشر شد و ما قصد داریم تا یک بررسی کامل از آن انجام دهیم. با ما همراه باشید.

آغاز تریلر بروس وین را نشان می‌دهد که برای نبرد پیش رو به دنبال سایر ابرقهرمان‌ها، به نقاط دوردست زمین سفر می‌کند.

ما صدای بروس وین را می‌شونیم که می‌گوید حمله‌ای در شرف وقوع است ولی زن شگفت‌انگیز (Wonder Woman) پاسخ می‌دهد که حمله قبلا شروع شده است.

در خانه ای که ظاهرا متعلق به سایلس استون (Silas Stone) است، دستگاه خطرناکی به نام Mother Box باز شده است. سایلس پدر ویکتور استون (Victor Stone) است و در فیلم Batman v. Superman: Dawn of Justice هم حضور کوتاهی داشت.
Mother Box یک ابر رایانه کوچک و دارای ادراک است که از سیاره‌ای به نام Apokolips آورده شده و قدرت بالایی دارد.

هنگامی که سایلس فعال شدن Mother Box را تماشا می‌کند، موجوداتی به نام Parademon پشت او ظاهر می‌شوند. این موجودات سربازان دارک‌ساید (Darkseid) در سیاره‌ی Apokolips هستند.

زن شگفت‌انگیز را در لباس عادی می‌بینیم که با بروس وین صحبت می‌کند و هر دو برای یافتن سایر ابرقهرمان‌ها آماده می‌شوند. اینکه زن شگفت‌انگیز به سراغ سایبورگ (Cyborg – ویکتور استون) خواهد رفت یا نه، هنوز مشخص نیست.

آکوامن (Aquaman) در حال نجات دادن یک ماهی گیر دیده می‌‍‌شود.

سایبورگ هم از توانایی های خاصش برای کمک به سایرین استفاده می‌کند و به همین خاطر بروس وین احتمالا او را آسان‌تر پیدا خواهد کرد.

سرعت بالای فلش (Flash) به نمایش گذاشته می‌شود.

اینجا بروس وین بومرنگ مخصوص خودش (Batarang) را به سمت بری آلن (Barry Allen) پرتاب می‌کند تا هویت واقعیش (فلش) را نمایان سازد.

بالاخره بتمن در نبرد نشان داده می‌شود که با جا خالی دادن از سلاح‌های لیزری به سمت یک سرباز Parademon حمله می‌برد.

آکوامن با یک پرش بلند نیزه سه سرش را به سمت تعدادی Parademon پرتاب می‌کند.

زن شگفت‌انگیز با افرادی مبارزه می‌کند که ظاهرا در حال سرقت از یک بانک هستند. این اتفاق احتمالا قبل از مبارزه اصلی فیلم به وقوع می‌پیوندد.

سایبورگ در حال پرواز دیده می‌شود و ظاهرا یکی از قابلیت‌های جدید اوست.

مبارزه یک Parademon با فلش؛ نتیجه مشخص است!

بعضی منتقدین می‌گویند فیلم‌های DC بیش از حد جدی هستند. اما این فیلم با سایرین فرق دارد؛ بری آلن از بروس وین می‌پرسد که قدرت‌های فوق بشری تو چه هستند؟ و او پاسخ می‌دهد :«من پولدارم». در این سکانس ماشین جدید بتمن هم به نمایش درمی آید.

اینجا لوئیس لین (Lois lane – همسر سوپرمن) دیده می‌شود. ولی می‌دانیم که خود سوپرمن در این فیلم حضور نخواهد داشت.

زیر آب، مرا (Mera – همسر آکوامن) دیده می‌شود؛ مشخص نیست که چقدر از آتلانتیس در این فیلم به نمایش درخواهد آمد.

بری آلن در حال ملاقات پدرش در زندان دیده می‌شود. وی احتمالا زمانی که مادر بری توسط ایوبارد ثاون (Eobard Thawne) کشته شده بود، دستگیر شده است. داستانی که در فیلم فلش روی آن مانور فراوانی داده خواهد شد.

لشکری از Parademon دیده می‌شود. ظاهرا تمیسکیرا (Themyscira – محل تولد زن شگفت‌انگیز) مورد حمله قرار گرفته و یا مردم آن به کمک بروس وین و سایرین آمده‌اند و در محلی دیگر مبارزه می‌کنند.

کمیسر گوردون (Commissioner Gordon) دیده می‌شود که به بتمن می‌گوید:«دیدن اینکه دوباره با بقیه بازی می‌کنی خیلی خوبه»؛ که اشاره به تنها بودن بتمن، پس از مرگ رابین (Robin) دارد.

آکوامن ار راه می‌رسد و شوخی مختصری در مورد لباس بتمن می‌کند که باز هم نشان می‌دهد فضای این فیلم بیش از حد جدی نیست.

آکوامن روی ماشین بتمن دیده می‌شود و در کسری از ثانیه بدون هیچ فکری به وسط مبارزه می‌پرد. ظاهرا آکوامن شخصیت پر طرفداری در این فیلم خواهد بود.

فیلم Justice League در ۱۷ نوامبر سال ۲۰۱۷، مصادف با جمعه، ۲۶ آبان ۱۳۹۶ به اکران درخواهد آمد.

یک نظر

  • محمد امین ۳۱ / ۰۵ / ۱۳۹۶ پاسخ

    داداش اونجا که گفتی سوپرمن در فیلم حضور ندارد باید بگم که هنری کاویل جزو بازیگران فیلم لیگ عدالت هست

دیدگاهتان را بنویسید