کمپانی مارول به تازگی دو پوستر جدید از فیلم Spider-Man: Homecoming منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید شاهد آنان باشید.

جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی هفتم جولای سال میلادی جاری، مصادف با ۱۶ تیرماه به اکران درخواهد آمد. در فیلم Spider-Man: Homecoming تام هالند (Tom Holland) نقش پیتر پارکر/مرد عنکبوتی را بازی خواهد. از بازیگران دیگر این فیلم می‌توان به مایکل کیتون (Michael Keaton)، ماریسا تامای (Marisa Tomei)، بوکییم وودباین (Bokeem Woodbine) و رابرت دونی جونیور (Robert Downey Jr) اشاره کرد.

تام هالند در جدیدترین مصاحبه‌اش از تفاوت مرد عنکبوتی با سایر ابرقهرمان‌ها سخن گفته‌ است:

شما [ابرقهرمان‌های] بیلیونر، دانشمند و سرباز را دیده‌اید، حالا وقت دیدن [ابرقهرمان] نوجوان است. تمام تصمیمات او بر اساس واکنش‌های یک نوجوان هستند. همه مبارزات نیز به نحوی طراحی شده‌اند تا برای بچه‌ها خیلی خشن نباشند. او (مرد عنکبوتی) هرگز به کسی مشت نمی‌زند و ضربه‌های وی تقریبا تصادفی به نظر می‌آیند. به نظر من، بزرگترین تفاوت او با سایر ابر قهرمان‌ها جوان بودن و پاکی اوست.

با این که این فیلم هنوز اکران نشده است، صحبت‌هایی مبنی بر ساخته شدن قسمت دوم آن به گوش می‌رسند. هم چنین در حال حاضر کمپانی سونی حق انتشار شخصیت مرد عنکبوتی را خریداری کرده است که یکی از نتایج آن، حضور این شخصیت در فیلم Captain America: Civil War بود.

دیدگاهتان را بنویسید