سریال Westworld یکی از جذاب‌ترین‌ سریال‌های سال ۲۰۱۶ بود. داستان Westworld اقتباسی از رمان مایکل کرایتون (Michael Crichton) است که HBO المان های علمی-تخیلی و وسترن را به صورت جذابی با آن درآمیخته. در حال حاضر اطلاعات کمی از فصل دوم در دسترس است، ولی جزئیات جدیدی که به تازگی منتشر شده‌اند، می‌توانند به شما ایده‌ای اولیه‌ی فصل دوم را نشان دهند.

توجه: متن حاوی اتفاقات مهم فصل اول است.

سریال Westworld

مدیر تولید سریال، روبرتو پاتینو (Roberto Patino) در مراسم PaleyFest اعلام کرد که داستان سریال با ذهن شما بازی خواهد کرد و مبحث متافیزیک را هم به میان خواهد کشید:

داستان سریال در یک نقطه با متافیزیک سر و کار خواهد داشت.

فصل اول سریال شامل سکانس‌های به یاد ماندنی و درگیر کننده فراوانی بود و ظاهرا این روند در فصل دوم هم ادامه خواهد یافت.

در پایان فصل اول، این فرضیه به وجود آمد که دنیای وسترن فقط یکی از دنیاهایی است که مهمان ها می‌توانند به آن سر بزنند؛ یکی از این دنیاها ممکن است دنیای سامورایی باشد. سازنده و کارگردان سریال جاناتان نولان (Jonathan Nolan) در پاسخ به این فرضیه با لبخندی گفت:«[دنیای سامورایی در سریال] جالب از آب درمیاد، مگه نه؟»

در مراسم PaleyFest نولان تایید کرد که شخصیت میوی (تندی نیوتون) با اختیار کامل نقشه فرارش را رها کرده تا دخترش را پیدا کند. وی گفت:

اگر به بازی او در آن لحظه توجه کنید، متوجه خواهید شد که این اولین تصمیم اوست. دیدن اختیار کامل او در آن لحظه برای من بسیار حس برانگیز بود.

در آخر، نولان اعلام کرد فیلم برداری فصل دوم تا زمانی که کار فیلمنامه‌های همه اپیزودها به پایان نرسد، شروع نخواهد شد. این اقدام در فصل اول صورت نگرفت که باعث تاخیر در پخش آن گردید.

نولان می‌گوید:

قصل اول چیزهای زیادی به ما یاد داد. وقتی می‌گویند که سریال نیست و HBO است، شوخی نمی‌کنند. ما داریم یک فیلم ۱۰ ساعته می‌سازیم و برای نوشتن داستان آن بسیار هیجان زنده هستیم.

فصل اول سریال Westworld جلوتر از سریال Game of Thrones، رکورد بیشترین آمار تماشاگران در بین سریال‌های HBO را دارد و فصل دوم آن سال میلادی آینده پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید