دومین تریلر Spider-Man: Homecoming هم منتشر شد که این بار اطلاعات بیشتری از پیتر پارکر (تام هالند) در لباس عادی را به ما می‌دهد. در ادامه با ما همراه باشید.

مرد آهنی کمک می‌کند

ما از قبل می‌دانستیم که تونی استارک در این فیلم حضور خواهد داشت ولی نه به شکل مرد آهنی؛ وقتی که کشتی مسافربری در استیتن آیلند به دو قسمت تقسیم می‌شود، مرد آهنی را می‌بینیم که به کمک مرد عنکبوتی می‌آید و مسافران را نجات می‌دهد.

لباس کاپیتان آمریکا

استیو راجر یا کاپیتان آمریکا را در یک برنامه تلویزیونی ورزشی می‌بینیم که با لباس انتقام‌جویان ظاهر شده و بچه‌ها را آموزش می‌دهد!

مرد عنکبوتی در لباسی متفاوت

در میانه تریلر تونی استارک به او می‌گوید:«اگه بدون این لباس هیچی نیستی، پس لیاقت داشتنش رو نداری» و از او می‌خواهد تا لباسش مخصوصش را به او تحویل دهد. بعدا در تریلر نشان داده می‌شود که وی با لباس‌های کهنه به مبازره می‌رود و به راحتی قبل نمی‌تواند دشمنانش را شکست دهد.

 

والچر سعی می‌کند نظر مرد عنکبوتی را عوض کند

در بخش های مختلف تریلر مایکل کیتون بیرون از لباس والچر (به معنای کرکس) دیده می‌شود و در مورد ظلم افراد «پولدار و قدرتمند» به مردم عادی صحبت می‌کند و می‌گوید «هر کاری برای محافظت از خانواده‌اش» انجام خواهد داد. مخاطب این صحبت‌ها کسی جز مرد عنکبوتی نیست و باید دید که واکنش او چه خواهد بود.

مرد عنکبوتی رومانتیک!

برخلاف آن چه در تریلر اول نشان داد شد، پیتر پارکر به راحتی با لیز آلن صحبت می‌کند.

ردیاب مرد عنکبوتی (Spider-Tracer)

در ابتدای تریلر دستگاهی نشان داده می‌شود که از لوگوی لباس مرد عنکبوتی جدا شده و پرواز می‌کند؛ ظاهرا این دستگاه همان ردیاب مرد عنکبوتی (Spider-Tracer) معروف است که به او توانایی تعقیب سریع را می‌دهد.

نقش دونالد گلاور هنوز مشخص نیست

دونالد گلاور در این تریلر، چند ثانیه بیشتر حضور ندارد و مشخص نیست که نقش چه کسی را بازی می‌کند؛ اما مهم بودن نقش وی در داستان این فیلم غیرقابل انکار است.

فیلم Spider-Man: Homecoming هفتم جولای سال میلادی جاری، مصادف با ۱۶ تیرماه به اکران درخواهد آمد.

برای تماشای تریلر Spider-Man: Homecoming کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید