HBO به تازگی تریلری از فصل هفتم Game of Thrones منتشر کرده تا طرفداران را بیش از پیش برای بازگشت این سریال مشتاق نماید. این تریلر، دنریس تارگرین را در جزایر آهنین نشان می‌دهد که با توجه به اتحاد وی با گریجوی‌ها، چندان دور از ذهن نبود. سرسی لنیستر نیز تخت پادشاهی را ازان خود کرده و جان اسنو نیز در وینترفل است.

این تریلر با نمای نزدیکی از پادشاه شب (Night’s King) به پایان می‌رسد که نشان از اهمییت نقش وایت واکرها در فصل هفتم دارد. HBO نوشته‌ای را هم به همراه این تریلر منتشر کرده است: «ترس متعلق به زمستان است»

دانلود با کیفیت ۴۸۰ | دانلود با کیفیت ۷۲۰

پیش از این، امیلیا کلارک (دنریس تارگرین) به طور سربسته اعلام کرده بود که فیلم برداری فصل هفتم به پایان رسیده و حاصل آن باورنکردنی است. میسی ویلیامز (آریا استارک) نیز فصل هفتم و به خصوص پایان آن را بسیار هیجان انگیز توصیف کرده.

علاوه بر فصل هفتم، یک فصل دیگر نیز برای این سریال برنامه ریزی شده است؛ البته فصل هشتم به معنای خداحافظی با دنیای Game of Thrones نیست؛ چرا که صحبت‌هایی در مورد اسپین‌آف‌های احتمالی نیز وجود دارد.

فصل هفتم Game of Thrones در شانزدهم جولای، مصادف با یکشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۶ پخش خواهد شد.

اگر تمایل به خواندن تئوری‌های مطرح شده در مورد پایان این سریال دارید؛ «۱۰ تئوری مطرح شده در مورد پایان سریال Game of Thrones» به قلم محمد پارسی را حتما مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید