مدتی است که خبر فصل پنجم سریال Prison Break همه طرفداران را هیجان زنده کرده و این واکنش‌های مثبت، امکان ساخت فصل ششم سریال را به میان آورده است.

عوامل این سریال در برنامه PaleyLive حضور یافتند و در این برنامه تیزی از قسمت اول فصل پنجم منتشر شد که در آن لینکلن (دامینیک پرسل) متوجه می‌شود برادرش مایکل (ونتورت میلر) زنده است و…

Prison Break

حال که نویسندگان با زحمت فراوان(!) شخصیت اصلی داستان را زنده کرده‌اند، فرصت آن پیش آمده تا شاهد قسمت‌های بیشتری از این سریال باشیم. به گزارش Deadline سازنده سریال، پل شیورینگ گفته است:« همه چیز به FOX بستگی دارد… فصل بعدی در کار نخواهد بود، مگر اینکه مدیران شبکه بخواهند.»

وی ادامه می‌دهد:

ما برای تولید قسمت‌های بیشتر، باید داستانی را که حس می‌کنیم ارزش گفتن دارد، خلق کنیم و اگر این اتفاق بیافتد، احتمال ساخت فصل جدید وجود دارد.

دامینیک پرسل نیز تا زمانی که داستان به اصلیت فرار از زندان وفادار باشد، با این موضوع موافق است. از طرف دیگر، ونتورت میلر می‌گوید:

این ۹ قسمت داستان را به پایان خواهند رساند و راضی کننده خواهند بود. هرچند اگر به یک ایده‌ی هیجان انگیز دست پیدا کنیم، من مخالف ساخت فصل جدید نخواهم بود.

وی در مورد شخصیت مایکل اسکافلید می‌گوید:

مایکل در فصل پنجم، مردی بسیار متفاوت با مایکلِ فصل‌های گذشته است.

عوامل این سریال خبر جالبی را هم ارائه کردند؛ دامینیک پرسل طی حادثه‌ای در مکان فلیم‌برداری از ناحیه سر مجروح شده و برای بستن زخم او به ۲۵ بخیه نیاز بوده است؛ هم‌چنین دکترها اعلام کردند که اگر به خاطر گردن ماهیچه‌ای وی نبود، احتمال فلج شدن اعضای بدنش وجود داشت. شیورینگ توضیح می‌دهد:

آن چه دامینیک را تحسین برانگیز می‌کند، برگشتن وی به حالت عادی در ظرف ۳۶ ساعت بود.

فصل پنجم سریال Prison Break چهارم آپریل، مصادف با سه شنبه، ۱۵ فروردین پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید