سال گذشته اعلام شده بود که چهارمین فیلم از مجموعه The Expendables با بازی سیلوستر استالونه در دست ساخت است. اما ظاهرا شرایط تغییر کرده و استالونه دیگر قصد حضور در این فیلم را ندارد.

به گزارش Deadline، استالونه قصد جدایی از مجموعه‌ای که خودش در ساخت آن نقش داشته را دارد. گفته می‌شود او و آوی لرنر (رئیس کمپانی Nu Image/Millenium) بر سر موضوعات کلیدی The Expendables 4، مانند انتخاب کارگردان، فیلم‌نامه و بعضی سکانس‌های اکشن به توافق نرسیده‌اند.

استالونه با جدا شدن از این مجموعه پیش پرداختی معادل با ۲۰ میلیون دلار را از دست داده که بزرگترین دستمزد وی تا به امروز محسوب می‌شود.

لرنر در مصاحبه با Deadline اختلافات خود با استالونه را قبول کرده و از امید خود برای ساخت The Expendables 4 صحبت می‌کند:

ما اختلافاتی با سیلوستر داشتیم، ولی این اتفاق جدیدی نیست و اختلافات از یک سال و نیم پیش وجود داشتند. الان ما دو نظر متفاوت داریم، ولی روی ۹۵ درصد موضوعات توافق کردیم و فقط مواردی خاص در ساخت فیلم وجود دارند که روی آن‌ها به توافق نر‌سیده‌ایم. هر چه می‌خواهید بنویسید، ولی به عقیده من کار The Expendables 4 به پایان نرسیده است.

علاوه بر استالونه، در مجموعه The Expendables بازیگران معروفی چون آرنولد شوارتزنگر، مل گیبسون و ژان کلود ون دام نیز حضور داشته‌اند. بد نیست بدانید که اولین فیلم از این مجموعه به فروشی معادل با ۳۱۵ میلیون دلار دست پیدا کرد و بعد از آن، دومین و سومین فیلم نیز به ترتیب ۲۷۴ و ۲۱۴ میلیون دلار فروش داشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید