سر جورا مورمونت یکی از اولین شخصیت‌های Game of Thrones بود که جای خودش را میان طرفداران باز کرد. ایان گلن فردی است که نقش او را بازی می‌کند و به تازگی اطلاعات جدیدی از سرنوشت وی فاش کرده است.

توجه: اگر تمام قسمت‌های منتشر شده‌ی سریال Game of Thrones را ندیده‌اید، ادامه متن را نخوانید. در ضمن ممکن است از جزئیات فصل هفتم هم مطلع شوید! عواقب به عهده خودتان است!

جورا مورمونت

 مورمونت مسیر پر پیچ و خمی را در این سریال طی کرده است؛ وی در ابتدا مشاور دنریس تارگرین بود و طی یک سری وقایع مختلف، برای مدتی به بردگی گرفته شد و سپس با زحمت فراوان توانست مقام قبلی‌اش، یعنی مشاور دنریس تارگرین را به دست آورد. مورمونت در بین این راه، دچار مرضی به نام Greyscale شد که اگر درمان نشود، باعث مرگ وی خواهد شد. با رفتن او به دنبال یک معحزه برای درمانش و پایان فصل ششم، شرایط مورمونت چندان خوب به نظر نمی‌آمد تا اینکه ایان گلن وارد ماجرا شد(!) و گفت ممکن است او از این بیماری جان سالم به در ببرد.

وی در مصاحبه با Stuff گفته است:

آمار مرگ و میر در سریال Game of Thrones بسیار بالاست. آن‌ها بدون درنگ شخصیت‌های محبوب را به روشی بی رحمانه به قتل می‌رسانند! پایان شخصیت من (جورا مورمونت) ممکن است نزدیک باشد، ولی «تا اینجای کار» همه چیز خوب است.

به عبارت «تا اینجای کار» توجه کنید؛ با توجه به پایان فیلم‌برداری فصل هفتم این عبارت می‌تواند بدان معنا باشد که مورمونت در فصل هفتم نخواهد مرد. البته این صحبت‌ها همه در حد فرضیه هستند با توجه به سابقه Game of Thrones امکان کشته شدن هر شخصیتی وجود دارد!

فصل هفتم سریال محبوب Game of Thrones در شانزدهم جولای سال میلادی جاری، مصادف با یکشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۶ از شبکه HBO پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید