از همان ابتدا که اسپین‌آف سریال Breaking Bad با نام Better Call Saul شروع به پخش کرد، شایعه حضور والتر وایت نیز وجود داشته است و این بار به نظر می‌رسد که امکان حضور وی در سریال فراهم شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

با این که داستان Better Call Saul چند سال قبل از وقایع Breaking Bad رخ می‌دهد، شخصیت‌های کلیدی سریال اصلی مثل مایک (جاناتان بانکز) و گاس فرینگ (جیانکارلو اسپوزیتو-فصل سوم) در آن حضور دارند. اما شخصیتی که همه منتظرش هستند، کسی جز والتر وایت نیست؛ به نظر می‌رسد که برایان کرانستون در این سریال حضور خواهد داشت، اما نه آن طور که انتظارش را داشتیم…

والتر وایت

بازیگر اصلی سریال ‌Better Call Saul‌، باب ادنکیرک، می‌گوید که امکان حضور کرانستون در قسمتی از سریال وجود دارد؛ اما این حضور می‌تواند پشت دوربین هم باشد. وی در مصاحبه با ShortList توضیح می‌دهد:

اون (برایان کرانستون) سریال رو می‌بینه و بهش افتخار می‌‍کنه… صحبت‌هایی درمورد حضورش هم هست؛ شاید برای کارگردانی یکی از قسمت‌ها.

ادنکیرک می‌گوید آن‌ها قصد دارند تا سال گودمن را به جایی برسانند که با والتر وایت در Breaking Bad ملاقات کرد که احتمال حضور وی در فصل سوم را کمتر می‌کند.

فصل جدید سریال Better Call Saul دوشنبه دهم آپریل، مصادف با ۲۱ فروردین از شبکه AMC پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید