همه طرفداران دنیای هری پاتر بعد خواندن کتاب آخر (یا دیدن فیلم آخر) نسبت به پروفسور سوروس اسنیپ علاقه خاصی پیدا کردند؛ تا جایی که بعضی از آن‌ها برای زنده ماندن وی تئوری‌های جدید می‌سازند!

در آخر، وقتی که زهر مار لرد ولدمورت وارد بدن اسنیپ می‌شود، وی از هری می‌خواهد تا قطره‌ی اشک او را داخل ظرفی بریزد تا بتواند واقیعت را از طریق جادویش برای او برملا کند. اینجا بود که همه بینندگان تحت تاثیر قرار گرفته بودند و با چشمان اشک آلود ادامه داستان/فیلم را می‌خواندند/تماشا می‌کردند!

سوروس اسنیپ

حالا یکی از طرفداران هری پاتر با نام کاربری Der_Gottkaiser تئوری جدیدی را در مورد مرگ اسنیپ ارائه می‌دهد. او می‌گوید که پس از پایان نبرد هاگوارتز، جنازه افراد کشته شده در قسمتی قرار می‌گیرد. اینجا حتی بدن مرگ‌خوارها هم دیده می‌‎شود ولی خبری از اسنیپ نیست. هری تازه از نقش مهم اسنیپ با خبر شده بود و اینکه از خیلی وقت پیش از او محافظت می‌کرده است. پس وقتی که هری با حلقه جادویی‌اش با ارواح صحبت می‌کند، قاعدتا می‌بایست با اسنیپ هم صحبت کند، ولی این اتفاق نیافتاد. از طرف دیگر، اگر اسنیپ استاد معجون سازی هاگوارتز است، نباید به سنگ پادزهر دسترسی داشته باشد؟ احتمالا او وظیفه‌اش را نسبت به دامبلدور و لیلی (مادر هری) انجام داده و برای همیشه ناپدید شده است….

نظر شما چیست؟ آیا سوروس اسنیپ می‌تواند زنده باشد؟

لیست نظرات

  • farcry ۳۱ / ۰۱ / ۱۳۹۷ پاسخ

    اره منم میخام تو فیلمای بعدی جی کی رولینگ باشه چون سوروس به هدف زندگیش نرسید و بد مرد

  • Severus ۱۳ / ۰۲ / ۱۳۹۷ پاسخ

    من عاشق پروفسور اسنیپ بودم و هستم و خواهم بود…و با وجود اینکه خیییلی ها ازش بدشون میاد ولی من کاملا طرفدارشم… اینکه مرد منو تو بهت و ناراحتی برد ولی بعد که فکر کردم دیدم شجاعانه و تو اوج مرد …

دیدگاهتان را بنویسید