انیمیشن The Boss Baby با فروش ۲۶ میلیونی، بار دیگر Beauty and the Beast را پشت سر گذاشت و در‌ صدر جدول قرار گرفت. انیمیشن تازه اکران شده‌ی سونی، یعنی Smurfs: The Lost Village با در اختیار داشتن بیش از ۳۶۰۰ سالن سینما، تنها به فروشی ۱۴ میلیونی دست پیدا کرد که در با در نظر گرفتن چند سال اخیر می‌توان آن را جزو یکی از ضعیف‌ترین فروش‌ها در هفته اول اکران یک انیمیشن دانست. از طرف دیگر، فروش کم قسمت سوم از مجموعه «اسمورف‌‌ها» را می‌توان به حضور فیلم های خانوادگی و محبوب Beauty and the Beast و The Boss Baby نسبت داد.

در آمریکا، انیمیشن Boss Baby با افت ۴۸ درصدی به رقم ۲۶٫۳ میلیون رسید تا در کل به فروش مناسب ۸۹٫۴ میلیونی دست پیدا کند. علاوه بر این، این انیمیشن موفق شد تا Smurfs: Lost Village را در فروش خارجی نیز شکست دهد و با جمع آوری ۱۱۰٫۴ میلیون دلار از سایر کشورها، فروشی نزدیک به ۲۰۰ میلیون دلار را در سطح جهانی تجربه کند.

باکس آفیس آمریکا

فیلم Beauty and the Beast نیز که در هفته چهارم اکران به سر می‌برد، با کسب ۲۵ میلیون رتبه دوم را کسب کرد تا به فروشی معادل با ۴۳۲٫۳ میلیون، آن هم فقط در آمریکا دست پیدا کند. بر اساس آمارهای منتشر شده، فروش جهانی این فیلم ۹۷۷٫۴ میلیون تخمین شده است و احتمال می‌رود تا بزودی شاهد فروش یک میلیاردی این فیلم باشیم.

Smurfs: Lost Village که با بودجه متوسط ۶۰ میلیونی ساخته شد، چندان موفق عمل نکرد و با فروش ۱۴ میلیونی در آمریکا و ۲۲ میلیونی در سایر کشورها، رقم کلی ۵۶٫۱ میلیون را کسب کرد. سونی اعلام کرده است که انتظار این فروش را داشته و با توجه به شرایط موجود و هم‌چنین بودجه ساخت، این میزان فروش برای آن‌ها قابل قبول است.

از دیگر فیلم‌های قابل توجه این هفته می‌توان به Going in Style اشاره کرد که با فروش ۱۲٫۵ میلیونی در رتبه چهارم قرار دارد. جالب است بدانید که بیش از ۷۰ درصدِ تماشاگران این فیلم، بالای ۵۰ سال سن داشته‌اند. فیلم Ghost in the Shell نیز با فروش ۷٫۴ میلیون دلار در رتبه پنجم قرار دارد.

فیلم‌های این هفته فروش خوبی را تجربه کردند، اما از هفته بعد با اکران The Fate of the Furious همه چیز تغییر خواهد کرد و حمکرانی دوباره مجموعه‌ی «سریع و خشن» بر گیشه آغاز خواهد شد.

  1. The Boss Baby – $۲۶٫۳ million
  2. Beauty and the Beast – $۲۵ million
  3. Smurfs: The Lost Village – $۱۴ million
  4. Going in Style – $۱۲٫۵ million
  5. Ghost in the Shell – $۷٫۴ million
  6. Power Rangers – $۶٫۲ million
  7. Kong: Skull Island – $۵٫۸ million
  8. Logan – $۴٫۱ million
  9. Get Out – $۴ million
  10. The Case for Christ – $۳٫۹ million

دیدگاهتان را بنویسید