اگر خبرهای مربوط به سریال فرار از زندان را دنبال کرده باشید، حتما از حادثه‌ای که در حین فیلم برداری آن برای دامینیک پرسل (بازیگر نقش لینکلن باروز) رخ داده است مطلع هستید.

وی در مصاحبه‌ای با Digital Spy درمورد این حادثه صحبت می‌کند:

من وارد حالت شوک شدم، برای همین ترس از بین رفت. قرار بود در حال دویدن وارد یک زندان بشم؛ اونم در حالی که یک انفجار بالای سرم اتفاق می‌افتاد.

دردی که حس کردم، مثل این بود که چاقو رو آرام آرام وارد بازوتون کنن؛ خیلی هم بیشتر… توصیف کردن هم چنین دردی خیلی سخته – ولی یادم میاد که زانو زدم و داشتم فکر می‌کردم که «این چه کوفتی بود؟» و بعدش خون شروع به پاشیدن کرد….

او به یاد می‌آورد که بدلکارش مات و مهبوت به او نگاه می‌کرده و برای همین دامنیک به او گفته بود:

بهش گفتم چی شده؟ ولی جوابم رو نمی‌داد. آخر سر مجبور شد بهم بگه جمجمه من از دو قسمت زده بیرون و ترک خورده! بعدش به سمت چپ نگاه کردم و یه سایه رو دیدم که بعدا متوجه شدم، دماغم هست که کاملا به سمت چپ پرس شده!

فکر کردم قراره بمیرم!

خیلی عجیب بود! بعد از ۵ دقیقه تازه فهمیدم چه خبره و بلند شدم و گفتم «منو برسونید به بیمارستان»

Prison Break

دامنیک می‌گوید که پس از عمل جراحی دکتر به او گفته که «مردی بسیار خوش شانس» است و به سختی از مرگ فرار کرده. او می‌گوید که به خاطر انجام راگبی طی سال‌های طولانی، گردن ماهیچه‌ای پیدا کرده و برای همین، پس از افتادن آهن‌ها گردنش نشکسته است…. اخبار بیشتر از سریال فرار از زندان را می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

قسمت‌های جدید فصل پنجم به همراه زیرنویس فارسی، هر هفته اینجا قرار داده خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید