شبکه Spike به تازگی تریلری از جدیدترین سریال خود که بر اساس داستانی از استفن کینگ ساخته شده است را منتشر کرد. داستان سریال The Mist در شهری اتفاق می‌افتد که مه آن را فرار گرفته؛ ولی برخلاف رمان، این سریال شخصیت‌های خودش را خلق کرده و ماجرای جدیدی را روایت می‌کند.

خالق اصلی سریال، کریستین تورپ، می‌گوید که فرانک دارابونت در سال ۲۰۰۷ یک اقتباس عالی از این رمان را به تصویر درآورد و او قصد دارد تا به اصل رمان وفادار باشد و در عین حال نیز چیزهای جدیدی را امتحان کند.

این رمان کوتاه ۲۰۰ صفحه دارد و داستان آن فقط در یک مکان اتفاق می‌افتد. و ما نیاز داشتیم در آن تغییراتی ایجاد کنیم تا شرایط برای ساخت سریال دنباله‌دار فراهم شود. اما ما همچنان به اصل داستان وفادار هستیم.

در رمان، گروهی از مردم در فروشگاهی جمع می‌شوند تا از مه و هیولاها در امان باشند؛ ولی در نهایت خودشان به هیولا تبدیل می‌شوند. در داستان این سریال، چند گروه از مردم در مکان‌های مختلف وجود دارند و داستان فقط منحصر به یک گروه خاص نیست.

سریال The Mist در ۲۲ ژوئن سال میلادی جاری، مصادف با پنج شنبه، ۱ تیر ۱۳۹۶ با حضور بازیگرانی چون آلیسا سادرلند، ایسایا ویتلک جونیور و بیل کار از شبکه Spike پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید