دیروز در طی مراسم «جشن جنگ ستارگان» اولین تریلر و پوستر از فیلم Star Wars: The Last Jedi که هشتمین قسمت از مجموعه «جنگ ستارگان» (Star Wars) به حساب می‌آید؛ منتشر شد. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

دیروز طی مراسم «جشن جنگ ستارگان» که در شهر اورلند برگزار می‌شود؛ شاهد انتشار نخستین تریلر و پوستر از فیلم موردانتظار «جنگ ستارگان: آخرین جدای» (Star Wars: The Last Jedi) بودیم.

در این تریلر ما شاهد آموزش «ری» توسط «لوک اسکای‌واکر» افسانه‌ای هستیم. همچنین شاهد سکانس‌های باورنکردی   از بازگشت شخصیت‌هایی مانند‌: «کایلو رن»، «فین» و «پو دامرون» نیز هستیم که حال و هوای قسمت‌های پیشین «جنگ ستارگان» را باری دیگر برای ما زنده می‌کند.

اولین تریلر از فیلم Star Wars: The Last Jedi را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

همچنین دیشب طی مراسم «جشن جنگ ستارگان» نخستین پوستر از فیلم «جنگ ستارگان: آخرین جدای» (Star Wars: The Last Jedi) منتشر شد. در این پوستر بسیار زیبا ما می توانیم «لوک اسکای‌واکر» و «کایلو رن» را در بالای پوستر مشاهده کنیم که پس زمینه‌ای خون آلودی را همراه دارد. همچنین در پایین پوستر شخصیت «ری» را می‌توانیم مشاهده کنیم که به نظر می‌رسد قدرتش بیشتر از قبل شده است.

پوستر فیلم Star Wars The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای)

پوستر فیلم Star Wars The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای)

«جنگ ستارگان: آخرین جدای» (Star Wars: The Last Jedi) برای اکران در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ میلادی (۲۴ آذر ۱۳۹۶) برنامه ریزی شده است. از جمله بازیگرانی که در این قسمت به ایفای نقش می‌پردازند می‌توانیم به «دیزی ریدلی»، «مارک همیل»، «بنیسیو دل تورو»، «کری فیشر»، «آدام درایور»، «جان بویگا» و «گوئندولین کریستی» اشاره کرد.

نخستین قسمت از دوره جدید ساخت و اکران «جنگ ستارگان» با نام Star Wars The Force Awakens در ۱۴ دسامبر ۲۰۱۵ میلادی به اکران رسید که توانست به فروش ۲ میلیارد دلاری برسد. به نحوی که هفتمین قسمت از جنگ ستارگان هم‌اکنون دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما به حساب می‌آید. با توجه به فروش کم‌نظیر این قسمت، ساخت پنج قسمت دیگر از «جنگ ستارگان» که شامل سه قسمت فرعی و سه قسمت اصلی (که یکی از آن‌ها با نام The Force Awakens منتشر شده) در دستور قرار گرفت. فعلا دو قسمت که شامل یک قسمت اصلی و یک قسمت فرعی با نام‌های The Force Awakens و Rouge One به اکران رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید