فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them که یک اسپین آف از مجموعه هری پاتر محسوب می‌شود، از موفق‌ترین فیلم‌های سال گذشته بود. اکنون نیز اعلام شده است که «جود لا» نقش دامبلدور جوان را در دنباله آن بازی خواهد کرد.

براساس گزارش‌های «ورایتی»، این بازیگر بریتانیایی نقش مدیر جوان مدرسه هاگوارتز را بازی خواهد کرد. در کنار او بازیگرانی هم‌چون ادی ردمین و جانی دپ نیز حضور خواهند داشت. جود لا به خاطر بازی در فیلم‌هایی مانند Sherlock Holmes، A.I. Artificial Intelligence، The Talented Mr. Ripley و Hugo شناخته می‌شود. او در جدیدترین اثر گای ریچی، یعنی King Arthur: Legend of the Sword نیز حضور دارد.

کارگردان این اثر، دیوید ییتس، در مورد وی می‌گوید:

جود لا بازیگری با استعداد فراوان است که شخصا کار او را تحسین می‌کنم و مشتاق همکاری با او هستم. من مطمئنام او نقش آلبوس دامبلدور را به بهترین نحو ایفا خواهد کرد.

فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them با کارگردانی دیوید ییتس به فروش ۸۱۳ میلیونی در سینماهای جهان دست پیدا کرد. دنباله این فیلم نیز قرار است در ۱۸ نوامبر سال ۲۰۱۸، مصادف با یکشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۷ اکران شود. بر اساس گفته‌های جی.کی. رولینگ این فیلم، دومین عنوان از پنج فیلم برنامه ریزی شده برای این مجموعه است.

بد نیست بدانید که نقش آلبوس دامبلدور ابتدا توسط ریچارد هریس ایفا شد؛ اما پس از مرگ وی در سال ۲۰۰۲، این نقش به مایکل گمبون داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید