در اوایل این ماه برادر «کری فیشر»‌(Carrie Fisher) اعلام کرد که اجازه ایفای حضور خواهش به صورت دیجیتالی در قسمت نهم «جنگ ستارگان» را داده است. حال رئیس لوکاس‌فیلم یعنی Kathleen Kennedy به طور رسمی تایید کرد که خبری از «کری فیشر» در قسمت نهم «جنگ ستارگان» نخواهد بود. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

«کندی» در مصابحه با «صبح بخیر آمریکا» که از طریق شبکه ABC پخش می‌شود گفت:

متاسفانه کری در آینده [ قسمت نهم ] حضور نخواهد داشت.

در توییتی نیز صبح بخیر آمریکا به طور اختصاصی این خبر را بازتاب داد:

اختصاصی: کتی کندی رئیس کمپانی لوکاس فیلم می‌گوید کری فیشر در «جنگ ستارگان:‌قسمت ۹» به عنوان فرمانده لیا حضور نخواهد داشت.

— Good Morning America (@GMA) April 14, 2017

ما «فیشر» را برای آخرین بار در دسامبر و در فیلم «جنگ ستارگان: آخرین جدای» (Star Wars: The Last Jedi) می‌بینیم. اولین تریلر از این فیلم نیز امروز طی مراسم «جشن جنگ ستارگان» پخش شد که از اینجا می‌توانید مشاهده کنید.

کندی در مصاحبه با GMA درباره داستان قسمت نهم فیلم صحبت کرد. وی می‌گوید که داستان این فیلم قبل از دسامبر ۲۰۱۶ نوشته شده و تصمیم حذف شخصیت فیشر پیش از مرگ وی گرفته شده بود.

«کندی» و Colin Trevorrow (کارگردان قسمت نهم جنگ ستارگان) در ژانویه ۲۰۱۷ درباره چگونگی نقش لیا صحبت‌هایی کردند و در پردازش وی به صورت CGI به توافق رسیدند. همچنین در بیانیه‌ای از کری فیشر و شخصیت لیا قدردانی کردند. حال چه شده که شاهد چنین تغییر موضعی هستیم؛ خود یک سوال بی‌پاسخ است.

«جنگ ستارگان: آخرین جدای» (Star Wars: The Last Jedi) برای اکران در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ میلادی (۲۴ آذر ۱۳۹۶) برنامه ریزی شده است. از جمله بازیگرانی که در این قسمت به ایفای نقش می‌پردازند می‌توانیم به «دیزی ریدلی»، «مارک همیل»، «بنیسیو دل تورو»، «کری فیشر»، «آدام درایور»، «جان بویگا» و «گوئندولین کریستی» اشاره کرد.

نخستین قسمت از دوره جدید ساخت و اکران «جنگ ستارگان» با نام Star Wars The Force Awakens در ۱۴ دسامبر ۲۰۱۵ میلادی به اکران رسید که توانست به فروش ۲ میلیارد دلاری برسد. به نحوی که هفتمین قسمت از جنگ ستارگان هم‌اکنون دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما به حساب می‌آید. با توجه به فروش کم‌نظیر این قسمت، ساخت پنج قسمت دیگر از «جنگ ستارگان» که شامل سه قسمت فرعی و سه قسمت اصلی (که یکی از آن‌ها با نام The Force Awakens منتشر شده) در دستور قرار گرفت. فعلا دو قسمت که شامل یک قسمت اصلی و یک قسمت فرعی با نام‌های The Force Awakens و Rouge One به اکران رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید