ظاهرا طرفداران مشتاق Game of Thrones مرگ سرسی لنیستر را پیش بینی کرده‌اند. هیچ کس نمی‌داند که سرسی در دو فصل باقی مانده کشته خواهد شد یا خیر، ولی تئوری طرفداران نیز قانع کننده است؛ تا جایی که ممکن است به حقیقت بپیوندند.

یکی از این تئوری‌ها به پیش‌گویی که برای او انجام شد، اشاره دارد که می‌گفت «Valonqar» جان او را خواهد گرفت.

  • از آن جایی که «Valonqar» در زبان والرین به معنای «برادر کوچک» است، بیشتر مردم فکر می‌کنند که جیمی یا تیریون سرسی را خواهد کشت. به نظر من این ایده برای یک سریال غیرقابل پیش‌بینی مثل Game of Thrones، بیش از حد ساده است. کلمه «Valonqar» به معنای «برادر کوچک» است، نه «برادر کوچک سرسی» و این بدان معناست که هر بردار کوچکی می‌تواند او را بکشد. چون این کلمه در زبان والرین گفته شده، می تواند نشان از آن داشته باشد که قاتل سرسی نیز یک تارگرین با خون والرین هست. از آن جایی که جان اسنو نیز یک تارگرین است و برادر کوچک ریگار و ایگان محسوب می‌شود، می‌تواند قاتل سرسی باشد.

سرسی

  • به نظر من برای سرسی یک محاکمه از طریق مبارزه (Trial by Combat) برگزار خواهد شد که در آن دو برادر کلگین مبارزه خواهند کرد و درنهایت سندور که برادر کوچک هم است، پیروز خواهد شد و پیش گویی به حقیقت خواهد پیوست.

ایده اول بیشتر محتمل به نظر می آید؛ چرا که سرسی هرگز سرنوشت خودش را به دست دیگران نخواهد سپرد…

فصل هفتم سریال محبوب Game of Thrones در شانزدهم جولای سال میلادی جاری، مصادف با یکشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۶ از شبکه HBO پخش خواهد شد.

به نظر شما چه کسی به زندگی سرسی پایان خواهد داد؟

دیدگاهتان را بنویسید