به قدری موسیقی متن فیلم La La Land زیباست که نمی‌توان با انتشار یک قسمت، آن را رها کرد. در ادامه قطعه دیگری از موسیقی متن این فیلم زیبا که اثری از Justin Hurwitz است را آماده کرده‌ایم که شنیدن آن خالی از لطف نیست.

کاور موسیقی متن فیلم La La Land Cover Soundtrack La La Land Movie

La La Land (سرزمین رویایی) فیلمی رمانتیک و موزیکال محصول سال ۲۰۱۶ آمریکا به نویسندگی و کارگردانی دیمین شزل است. در این فیلم بازیگرانی همچون رایان گاسلینگ، اما استون، جی. کی. سیمونز، جان لجند، رزمری دویت و میگن فی ایفای نقش می‌کنند. دیمین شزل که خود در رشته موسیقی تحصیل کرده و فیلم ویپلش را بر اساس خاطراتش در سال ۲۰۱۴ ساخته بود، سومین فیلم خود را نیز با زمینه موسیقی به روی پرده فرستاده است.

رایان گاسلینگ و اما استون بعد از فیلم‌های دیوانه‌وار، احمقانه، عشق و جوخه گانگستر در این فیلم برای بار سوم با یکدیگر همبازی شده‌اند.نخستین نمایش لا لا لند در ۳۱ اوت ۲۰۱۶ و در طی جشنواره فیلم ونیز بود که در نهایت موفق شد جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای اما استون را بدست بیاورد. لا لا لند توسط سامیت انترتینمنت در تاریخ ۹ دسامبر ۲۰۱۶، در ایالات متحده اکران شد. این فیلم ۴۳۶٬۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد در حالی که بودجه ساخت آن فقط ۳۰ میلیون دلار بود و توانست تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم غیر ابرقهرمانی و غیر انیمیشنی در سال ۲۰۱۶ بشود.

لالا لند با اسقبال بالایی رو به رو شد و هم از منتقدان نقدها و نمرات خوبی دریافت کرد و هم در میان مردم محبوب شد.منتقدان قلم داستانی، کارگردانی، موسیقی و بازی اما استون و رایان گاسلینگ را ستودند و لالا لند را در زمره بهترین آثار موزیکال و عاشقانه در تاریخ سینما جای دادند. سایت متاکریتیک لالا لند را بهترین فیلم سال ۲۰۱۶ معرفی کرد. فیلم تا به حال بر اساس ۵۳ نقد از منتقدین وب‌گاه متاکریتیک نمره ۹۳/۱۰۰ را دریافت کرده و در سایت راتن تومیتوز نیز با استناد بر ۳۳۸ باز هم امتیاز ۹۳/۱۰۰ را گرفته است. همچنین لالا لند در لیست ۲۵۰ فیلم برتر بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها رتبهٔ ۷۵ را دارد.

بررسی این فیلم به قلم دانیال هاشمی پور را از اینجا می‌توانید مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید