به نظر می‌رسد فیلم «دیو و دلبر» (Beauty and the Beast) توانسته به یک دستگاه پول‌ساز برای کمپانی دیزنی تبدیل شود. به نحوی که بعد گذشت مدت زمان کوتاهی از اکرانش، به فروش یک میلیارد دلاری رسیده است. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

فیلم «دیو و دلبر» (Beauty and the Beast) که بازسازی از انیمیشنیست که در سال ۱۹۹۱ به اکران رسید توانسته به فروش یک میلیارد دلاری در گیشه جهانی برسد. با این فروش، فیلم «دیو و دلبر» (Beauty and the Beast) به بهترین اثر لایو اکشن درام تاریخ سینما تبدیل شده است.

کمپانی دیزنی طی دو سال اخیر با اکران آثار موفقی مانند «جنگ ستارگان» (Star Wars) اکثر گیشه‌های جهان را در اختیار خودش قرار داده است. به نحوی که هم‌اکنون فیلم «دیو و دلبر»‌  (Beauty and the Beast) با فروش ۴۳۵٫۹ میلیون دلاری در آمریکا و کانادا از رقیبش یعنی «لوگان» (با فروش ۲۱۸٫۹ میلیون دلاری) دو برابر بیشتر فروخته است.

البته هنوز «دیو و دلبر» به فروش ۱٫۳ میلیارد دلاری Frozen نرسیده است. فروشی که در بین سال‌های اکرانش یعنی ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ بدست آمد.

شاید جالب باشد بدانید که کمپانی دیزنی طی سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ بیش از ۲٫۲۷۸ میلیار دلار و ۳ میلیارد دلار از گیشه‌های جهانی بدست آورده است که این عدد با وجود آثار فاخری مانند «جنگ ستارگان: آخرین جدای» (Star Wars: The Last Jedi) در سال ۲۰۱۷ به طور حتم افزایش پیدا خواهد کرد.

در آخر شایان ذکر است که فیلم «دیو و دلبر» (Beauty and the Beast) با بودجه ۱۶۰ میلیون دلاری ساخته شده است و حال به فروش ۱۰ برابری رسیده است. به نظر می‌رسد در ادامه این عدد افزایش خواهد یافت. نظرتان درباره این فیلم چیست؟ آیا همانند فروش، اثر نهایی هم موفقیت آمیز است؟ اگر این فیلم را دیده‌اید نظراتتان را ما در میان بگذارید.

..::برای مشاهده نمرات و نقد‌هایی که بر این اثر وارد شده کلیک کنید::..

دیدگاهتان را بنویسید