هنوز یک سال تا اکران فیلم Avengers: Infinity War باقی مانده است اما از هم اکنون صحبت‌ها درباره قسمت چهارم “انتقام جویان” آغاز شده است که در سال ۲۰۱۹ به پرده نقره‌ای سینما راه خواهد یافت. تنها چیزی که ما تا زمان اکران فیلم “انتقام جویان: جنگ بی انتها” نخواهیم فهمید، عنوان قسمت چهارم است و مدیر شرکت مارول “کوین فیژ” (Kevin Feige) دلیل خوبی برای این کار دارد.

در یک مصاحبه از ایشان در مورد اینکه چرا برادران “روسو” عنوان قسمت چهارم را مخفی نگه می‌دارند، پرسیده شد که ایشان اینطور جواب دادند که عنوان این فیلم حقایقی را از فیلم “جنگ بی انتها” فاش خواهد کرد، پس عنوان آن تا آن زمان مخفی می‌ماند.

“انتقام جویان: جنگ بی انتها” فعلا در دست تولید قرار دارد. این فیلم قرار بود در ۲ قسمت در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ به نمایش درآید. با این حال فیلم انتقام جویان ۴ به فیلمی مجزا تبدیل شد و هفته گذشته تایید شد که پروسه تولید این فیلم تا زمانی که مراحل ساخت و تولید “جنگ بی انتها” به اتمام نرسد، آغاز نخواهد شد. هر ۲ قسمت این فیلم‌ها توسط برادران روسو کارگردانی می‌شوند که قبلا ۲ قسمت آخر فیلم “کاپیتان آمریکا” را ساخته بودند.

اخیرا آقای “کوین فیژ” گفته بودند که پس از اکران این ۲ فیلم دنیای سینمایی مارول وارد فاز جدیدی خواهد شد.

فیلم “انتقام جویان: جنگ بی انتها” در تاریه ۴ می ۲۰۱۸ و قسمت چهارم انتقام جویان در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ اکران خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید