هنوز یک سال تا اکران فیلم Avengers: Infinity War باقی مانده است اما طرفداران نمی‌توانند دست از نظریه پردازی و شایعه‌سازی بردارند که کدام یک از ابرقهرمانان زنده و کدام یک جانشان را از دست می‌دهند. از آنجایی که دشمن قوی و ماورایی چون “تانوس” آنتاگونیست این قسمت است پس ممکن است تعدادی از ابرقهرمان‌های ما به خاک و خون کشیده شوند.

در این مطلب ما سعی کردیم تا محتمل‌ترین شخصیت‌هایی که امکان مرگ آن‌ها را می‌توان حدس زد را برای شما آماده کنیم. در ادامه همراه رسانه موی اسکرین باشید تا ببینیم کدام شخصیت‌ها در این لیست قرار دارند و احتمال آن می‌رود که جان خود را در این قسمت از دست بدهند.

فیلم Avengers: Infinity War

 1. Drax The Destroyer

“درکس” انگیزه بالایی برای قتل “تانوس” دارد چون ممکن است او دستور قتل خانواده “درکس” را به “رونان” داده باشد و زمانی که این غول بزرگ با این ابرقهرمان بنفش ما روبرو شود، مطمئن هستیم که اتفاق ناگواری رخ خواهد داد.

متاسفانه احتمال مشخصی است که تعصب و اعتماد به نفس بالای “درکس” در این رویارویی کار دستش دهد و تانوس با بی‌رحمی تمام و در اوج قدرت کاری با او کند که باقی ابرقهرمانان در نجات او بی مصرف به نظر برسند.

شوک عظیمی خواهد بود اگر ببینیم یکی از بهترین شخصیت‌های قابل اعتماد دنیای سینمایی مارول کارش به این زودی تمام شود و در سومین فیلم “محافظان کهکشان” او را نبینیم.

فیلم Avengers: Infinity War

 1. Loki

شخصیت بعدی این لیست لوکی است. هنوز هم مشخص نیست که برادر ناتنی “ثور” شخصیتی مثبت است یا منفی. همه طرفداران به نظر شخصیت منفی او را دوست دارند و حضور او در فیلم Thor: The Dark World را فراموش نخواهند کرد. البته احتمال این وجود دارد که او در فیلم ” انتقام جویان: جنگ بی انتها” جان خود را از دست دهد و این امر ممکن است به این دلیل اتفاق افتد که او در این فیلم شخصیت خوب و مثبتی از خود به نمایش بگذارد.

“جنگ بی انتها” پنجمین فیلم از شش فیلمی است که “تام هیدلستون” با مارول قرارداد آن‌ها را امضا کرده است اما هیچ اطمینانی وجود ندارد که مارول مجبور شود او را در تمام این شش فیلم به کار گیرد و به راحتی می‌تواند او را از میدان بدر کند.

فیلم Avengers: Infinity War

 1. Nick Fury

“نیک فیوری” به مانند “پدرخوانده” برای انتقام جویان می‌ماند و قطعا بسیار احساسی خواهد شد اگر او را در میانه میدان بی جان ببینیم.

“فیوری” یک مرگ تقلبی و حیله‌گرانه را در جریان فیلم “کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان” داشت ما این بار حیله در کار نمی‌باشد. زیرا تانوس اجازه نخواهد داد که او تمام “سنگ‌های بی نهایت” را بردارد.

واقعا جا برای فیوری نیست؟ فیلم “جنگ درونی” ثابت کرد که واقعا به فیوری دیگر نیازی نیست، پس چرا نباید به او یک صحنه مرگ حماسی و احساسی در حینی که کل تیم ابرقهرمان‌ها در نبردی عظیم هستند، تقدیم کنیم؟

“جنگ بی انتها” هشتمین فیلم از ۹ فیلمی است که او با دنیای سینمایی مارول قرارداد دارد اما مانند تام هیدلستون شاید دیگر به او نیازی نداشته باشند.

فیلم Avengers: Infinity War

 1. Nebula

به طور قطع اثبات شده است که “نبیولا” رابطه‌ای شکننده با پدرخوانده خود “تانوس” دارد و چقدر برای این تایتان دیوانه آزاردهنده است که برای اثبات  قدرت خود خانواده خودش را نابود کند؟

این اتفاق ممکن است برروی روحیات “گامورا” نیز تاثیر گذارد. او که در غم از دست دادن خواهرش نشسته و بازتاب رفتار پیچیده و گاهی خصمانه که از روی طبیعت رفتاری او است، ممکن است به کینه‌ای دو چندان نسبت به تانوس تبدیل شود.

هیچ سخنی از قرارداد او با دنیای سینمایی مارول فاش نشده است. پس در مجموع هیچ اعتباری به این شخصیت نیست.

فیلم Avengers: Infinity War

 1. Falcon

“فالکون” نیروی پشتیبانی عالی برای انتقام جویان است، ممکن است او کسی باشد که تانوس بخواهد با کشتن او حمله عاطفی سختی به تیم وارد کند، چون که او عضو تیم دوم است و حذف شدن او به ابرقهرمان‌های سری آسیبی نمی‌زند.

کشته شدن او می‌تواند تاثیر به‌سزایی بر روی “کاپیتان آمریکا” بگذارد و همچنین فکرکردن در مورد مرگ “آنتونی مکی” با آن کاریزما پایان ناپذیرش سخت است.

“مکی” مدعی شده است که او با مارول قرارداد نزدیک به ۵۰ فیلم را امضا کرده است اما این حرفش را به شوخی نگیرید. او نامزد قوی برای مردن می‌باشد اما شاید استودیو‌های مارول می‌خواهند یک فرد سیاه پوست در تیم باقی بماند، مخصوصا آن هم پس از آنکه شاید نیک فیوری را کنار بگذارند.

فیلم Avengers: Infinity War

 1. Hawkeye

“هاوکی” کسل کننده‌ترین و کم طرفدارترین شخصیت هسته اصلی انتقام جویان است. مخصوصا با آن نقش آفرینی زامبی وارش در اولین فیلم انتقام جویان. سرانجام او در دیگر فیلم‌ها کمی شخصیت پیدا کرد و ما بیشتر به پس زمینه داستانی او پی بردیم و دوباره او در فیلم جنگ داخلی همان بازیگر معمولی تبدیل شد.

“جرمی رنر” بازیگر نقش “هاوکی” نمی‌تواند کار زیادی برای برجسته کردن نقش کند و او یکی از محتمل‌ترین گزینه‌ها است که ممکن است با خشم تاوس کارش تمام شود. البته ممکن است این صحنه مرگ تاثیر آنچنانی برروی مخاطبان نگذارد.

او می‌تواند بدون آنکه تاثیر آنچنانی بر دیگر شخصیت‌ها بگذارد، دار فانی را وداع گوید اما آن‌ها به اندازه کافی طوری رفتار می‌کنند که انگار مرگ او ارزش شخصیت او را داشته است!

فیلم Avengers: Infinity War

 1. The Collector

“کلکسیونر” آخرین شخصیتی است که در دنیای سینمایی مارول معرفی شد. ممکن است او در فیلم جنگ بی انتها کاری برجسته انجام دهد. تصور می‌شود که او در تلاش است تا “سنگ‌های بی نهایت” را جمع آوری کند. همان سنگ‌هایی که تانوس علاقه دیوانه‌واری به آن‌ها دارد.

داستان این فیلم به هیچ وجه نمی‌تواند پیش رود مگر آنکه تانوس زمانی سنگ‌ها را به دست آورد که تقریبا همه شخصیت‌ها از راه بدر شده باشند و او به “کلکسیونر” برسد، کسی که در کمیک‌ها وظیفه دارد تا سنگ‌ها را از دست تانوس دور نگه دارد.

واقعا فوق‌العاده می‌شود که ببینیم “بنیسیو دل تورو” سرانجام فرصت رویارویی با تانوس را پیدا کند و با این ضدقهرمان ما پنجه در پنجه شود.

فیلم Avengers: Infinity War

 1. Iron Man

“رابرت داونی جونیورز” محبوب‌ترین شخصیت دنیای سینمایی مارول است. او با پول و شخصیت فوق‌العاده خودش به انتقام جویان محبوبیت فزاینده‌ای داده است. با تمام این‌ها نمی‌توان شایعه حضور او در چهارمین قسمت از فیلم‌های “مرد آهنین” را تایید نکرد.

“جنگ بی انتها” و چهارمین فیلم انتقام جویان هنوز از قرارداد داونی با مارول باقی مانده‌اند. اما این قرارداد به این معنا نیست که او به دست تانوس کشته شود و در فیلم انتقام جویان ۴ توسط “چشم آگاموتو” به زندگی بازگردد.

در حقیقت مردن و پس از آن زنده شدن تونی استارک، آن دیدگاه نهایی را که می‌خواهد را به او می‌دهد که نهایتا یکبار برای همیشه تانوس شکست خورده و نابود می‌شود. ممکن است او پس از تمام این وقایع از سمت ” مرد آهنین” بازنشسته شده! و جای خود را به شخص دیگری تقدیم کند و ما نیز شاهد بازیگر دیگری در این نقش باشیم.

فیلم Avengers: Infinity War

 1. Captain America

“کریس اوانز” هیچ رازی را ناگفته نمی‌گذارد. او اخیرا علاقه خود را به پیشه کارگردانی اعلام داشته و حتی در مورد ایده ترک دنیای سینمایی مارول نیز سخن گفته است.

پس از نجات بافتن از وقایع عجیب “جنگ داخلی”، مرگ استیو در “جنگ بی انتها” می‌تواند احساسات را برانگیخته کند و در پایان فیلم اشک خیلی‌ها را درآورد.

ممکن است پس از مرگ قدرتمند‌ترین شخصیت انتقام جویان، تانوس بیانیه‌ای باشکوه را قرائت کند و حتی ممکن است مانند “مرد آهنین” او برای فیلم چهارم دوباره زنده شود. (او برای فیلم چهارم نیز قرارداد دارد.)

همچنین استودیو‌های مارول نیز ممکن است کار او را با پایان فیلم “جنگ بی انتها” تمام کنند و “باکی” را همان گونه که خود کاپیتان می‌خواهد، به عنوان جانشین معرفی کنند. (نمونه این کار را در کمیک نیز شاهد بودیم.)

فیلم Avengers: Infinity War

 1. Vision

هیچ مرگی قطعی‌تر از مرگ “ویژن” در جنگ بی انتها نیست. با فرض اینکه سنگ ذهن او در حال حاضر در سرش قرار دارد و تانوس قطعا برای تصاحب آن در پایان فیلم سراغ ویژن خواهد رفت.

کشتن ویژن قطعا پیامی وحشت‌آور برای انتقام جویان و مخاطبان می‌فرستد. همچنین “اسکارلت جادوگر” دیگر چه کسی را دوست بدارد.

با قبول علاقه مارول در دست انداختن تماشاگران (زنده ماندن کاپیتان آمریکا و ماندارین)، شاید مارول به دنبال انجام کاری استادانه‌تر با ویژن است.

شما در مورد مرگ شخصیت‌های فیلم جنگ بی انتها چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را بر سر فریاد بکشید.

 

لیست نظرات

 • بهار ۱۱ / ۰۶ / ۱۳۹۶ پاسخ

  بمیرید ایشاا… خدا نکنه لوکی بمیره این شایعه است فهمیدی؟

 • michael ۰۳ / ۱۲ / ۱۳۹۶ پاسخ

  همه بمیراً فقط تانوس نمیره

  • سپیده ۲۹ / ۱۲ / ۱۳۹۶ پاسخ

   باشه الان شاخ شدی :/

 • فاطمه ۲۶ / ۱۲ / ۱۳۹۶ پاسخ

  اسکارلت جادوگر اشتباست
  اسکارلت اینجا معنیش سرخ پوش عه
  یعنی‌اسم قهرمانی وندا جادوگر سرخ پوشه نه اسکارلت جادوگر

 • مرد آهنی ۲۶ / ۱۲ / ۱۳۹۶ پاسخ

  هرکی خواست بمیره بمیره ولی مرد آهنی نمیره??

 • سپیده ۲۹ / ۱۲ / ۱۳۹۶ پاسخ

  از همینجا اعلام میکنم اگه تونی و یا لوکی چیزیشون بشه در جا سیستمو از پنجره ب کوچه پرتاب میکنم و خودمو تو پتو میپیچم میرم تو زیرزمین و دیگه هرگز بیرون نمیام… 🙁

 • Meli ۰۳ / ۰۱ / ۱۳۹۷ پاسخ

  کَپ چیزیش نشه که من استودیوی مارولُ روی سرشون خراب میکنم!?

 • ارسلان ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۷ پاسخ

  من به نظر شخصیم ثور اگه بمیره بدترین حالت فیلمه ، چون نصفه قدرتهای تیم می‌ره و اگه کاپیتان هم بمیره رهبر تیم از بین می‌ره و اگه تونی بمیره چون می‌کشی از ثور و کاپیتان هست یعنی هم ذخیره هم قدرت بازم ضربه سختی به تیم وارد میشه ، به هرحال من میگم کاپیتان بمیره شاید بهتر از دو حالت دیگه باشه ، چون اعلام شده یکی از این سه شخصیت خواهد مرد ، حالا بقیه هم که ممکنه بمیرند در حد این سه تا اهمیت ندارم اما تو تریلر جدید دیدیم که تونی با ظاهری کتک خوردی و تانوس بهش میگه آرزو میکنم تو رو یادشون بمونه

  • Spider Man ۲۱ / ۰۱ / ۱۳۹۷ پاسخ

   من میگم تو این قسمت تا تانوس جان چند نفره نگیره ول کن نیست
   ولی حیفه کاپیتان و تونی بمیرن
   ویژن که میمیره و میره می کارش

   • Spider Man ۲۱ / ۰۱ / ۱۳۹۷ پاسخ

    ویژن رفتنیه!

 • Spider Man ۲۱ / ۰۱ / ۱۳۹۷ پاسخ

  لذت بردن اون چیزی نیست که با تغییر دادن دنیا تصور کنم…ولی این میتونه یه لبخند رو روی صورتم بیاره

  جمله تانوس تو تریلر فیلم انتقام جویان : جنگ ابدیت

 • Avatar Aang ۲۴ / ۰۱ / ۱۳۹۷ پاسخ

  اولا که هاکای شخصیت کسل کننده ای نیست
  و دلیل نمیشه چون شما دوسش نداری اینطوری توصیفش کنی
  من یکی از طرفدارای هاکایم
  دوما
  اگه یه ذره کتابهای کمیک خونده باشی میفهمی هاکای به‌عنوان یکی از رهبران اونجرز خیلی خوب خودشو نشون میده و خیلی کارا کرده
  سوما
  توی تریلر جنگ ابدیت هاکای نبود
  پس حتما یه چیز جالب برای طرفدارای این شخصیت در نظر گرفتن
  چهارما
  اینا همش احتماله…چون خود کارگردانای جنگ ابدیت اعلام کردن که چندین سناریو الکی نوشتن تا اصل داستان مخفی بمونه

 • نیما ۲۴ / ۰۱ / ۱۳۹۷ پاسخ

  تانوس گردوخاک میکنه مطمئنم دخل ویژنو میاره فک کنم دخل ۲یا ۳ تای دیگرو بیاره که امیدوارم اینطور بشه دیگه این تلاش برای نجات دنیا که آخرشم با پیروزی اونجرز همراهه خیلی کسل کننده تکراریه من دیگه حالم از این پایانای خوش بهم میخوره تانوس عشقه امیدوارم حداقل ۲ یا ۳ تاشونه نفله کنه تانوسو عشقه

 • IMan ۲۷ / ۰۱ / ۱۳۹۷ پاسخ

  مرد آهنی بمیره که کلا فیلم بی معنی میشه?

 • سینا ۰۸ / ۰۲ / ۱۳۹۷ پاسخ

  برعکس خیلیا که شاید از شخصیت هاکای یا بازیگرش خوششون نیاد ولی به نظر من شخصیت خوبیه و من ازش خوشم میاد .. نباید فراموش کنیم که اون از اولین اعضا انتقامجویان بود .. از اینکه تو جنگ بینهایت نبود خوشحال نشدم ولی خب طبق این مقاله ممکن بود بمیره ولی خب نبود و مطمعنا تو فیلمای بعدی مارول با شخصیت جدید و جذاب تر و قوی تر رونین میبینیمش .. از همین الان منتظر انتقامجویان ۴ هستم تا شخصیت رونین رو ببینم . البته نمیدونم شاید زودتر در فیلم های مربوط به اعضا انتقامجویان ظاهر بشه قبل قسمت ۴

 • علیرضا ۱۰ / ۰۲ / ۱۳۹۷ پاسخ

  ثور نمیره 🙁
  خدایی شخصیت ثور معرکس نباید بمیره

 • مانی ۱۲ / ۰۲ / ۱۳۹۷ پاسخ

  خدایی خیلی بده دیگه این همه ادم باحال مارول کشته میشه دیگه کی میخواد قسمت های بعدی رو ببینه

 • بهار ۲۰ / ۰۲ / ۱۳۹۷ پاسخ

  ای خدا خدا نکنه لوکی بمیره لوکی بمیره من دق میکنم.

  • محمد پارسی ۲۰ / ۰۲ / ۱۳۹۷ پاسخ

   ?

 • امیر ۲۷ / ۰۲ / ۱۳۹۷ پاسخ

  خداروشکر کاپیتان نمرد

 • محمد ۰۵ / ۰۳ / ۱۳۹۷ پاسخ

  ((((حتما بخونین))))به نظر من سینمای مارول هول محور تونی کاپ و هالک و ثور میچرخه چونکه طرفدارای فیلمن میدونن که اینها دروقاع استارت سینماشون بوده تونی هم که بحثش نکن اولین فیلم رسمی مال اون بوده واکثر تماشا چیا به خاطر اون با این کمپانی آشنا شدن و در صورت مرگ ابدیش تقریبا یک سوم تماشاچیا میرن یکیشم من و اینکه باید بگم به ظرفدارای این ۴ نفر که خیالتون راحت عمرا اگه کشته بشن در فیلمم که تونی مرد با چشم اگوماتو بر میگرده چون بر اساس کامیک بوک ها و هر منبع دیگری از مارول میتونین ببینین که ثانوس نهایتا توسط سه شخصیت برتر دنیای مارول:آدم وارلاک کاپیتان مارول و تونی استارک از بین میره که احتمال اینکه وارلاک اونو بکشه از بقیه بیشتره درضمن از گفته شما که با چشم اگوماتو تونی زنده میشه امیدی به خرید و دیدن فیلم پیدا کردم سپاس

 • فاطمه 00 ۱۷ / ۰۴ / ۱۳۹۷ پاسخ

  لوکی که دیگه مرگش قطعی شده تو اونجرز ۳ , چقد که گریه نکردم … ولی اینطور که شنیدم قراره تونی هم تو اونجرز ۴ بمیره … واقعا دیگه من به چه امیدی بشینم نگاه کنم؟ کلا فقط عاشق این دونفر بودم …جدا افسرده شدم … ای خدا میشه لوکی تو اونجرز ۴ یه بازگشت شکوهمندانه داشته باشه , مرگ تونی ام فقط یه شایعه باشه؟ … هعی , کمتر از یه ماه تا انتشار کیفیت خوب اونجرز ۳ و سیصد و خورده ای روز تا اونجرز ۴ مونده /: پیر میشیم

دیدگاهتان را بنویسید