سریال ۱۳ Reasons Why برنامه بحث بر انگیز شبکه Netflix برای یک فصل دیگر تمدید شد. این خبر به طور رسمی در توییتر و اینستاگرام Selena Gomez تولید کننده این سریال اعلام شده است. داستان این سریال بر اساس رمان نویسنده ای به نام Jay Asher ساخته شده است و داستان یک دانش آموز دبیرستانی به نام Hannah Baker با بازی Katherine Langford را به تصویر می کشد که  دست به خودکشی می‌زند . او در این سریال می خواهد در ۱۳ نواری که قبل از خودکشی‌اش ضبط کرده است دلایل اینکار را آشکار سازد.

داستان آنها به پایان نرسیده است. فصل دوم سریال #۱۳ReasonsWhy در راه است.

—  Reasons Why (@13ReasonsWhy) May 7, 2017 ۱۳

Netflix آمار ببینندگان این سریال را فاش نکرده است، با این اوصاف ما نمی دانیم که این سریال در مقایسه با سایر برنامه های این شبکه چه تعداد طرفدار دارد. اما از آنجایی که این سریال همچنان یکی از بحث بر انگیزترین سریال‌های این شبکه به شمار می‌رود، اعلام خبر تمدید آن برای یک فصل دیگر امری دور از ذهن نبود.

مردم بر این باورند که این سریال آنطور که باید شاید در نشان دادن عنصر روانی خودکشی موفق نبوده است. جالب است بدانید که برای جلوگیری از به وجود آمدن اتفاقاتی از قبیل خودکشی در مدارس، اکثر مدارس نامه‌هایی هشدار دهنده در مورد محتویات این سریال به خانواده ی دانش آموزان ارسال کرده‌اند. البته Netflix هم برای اینکه سریال در حال پخشش حاشیه ساز نشود اقدامات زیادی پیرامون جلوگیری از رویدادن چنین اتفاقاتی انجام داده است.

فصل اول این برنامه که ۱۳ قسمت بود در اواخر مارس پایان یافت. در حال حاضر از تاریخ پخش و داستان فصل دوم این سریال بی خبر هستیم. تنها جزئیاتی که درباره  این فصل می دانیم گفته های Dylan Minnette ( بازیگر نقش کلی جنسن) به سایت خبری Entertainment Weekly می باشند:

“من فکر می کنم که پتانسیل این وجود دارد که مردم در مورد این شخصیت ها بیشتر بدانند و به نظرم  آنها داستان های خوبی برای روایت می باشند.”

دیدگاهتان را بنویسید