Guardians of the Galaxy Vol. 2، فیلم ابر قهرمان اخیر کمپانی مارول همچنان در صدر باکس آفیس به سر می‌برد. برآورد‌های اخیر انجام شده نشان از فروش ۶۳ میلیون دلاری این فیلم در این هفته می‌دهند که به طور قابل توجهی از فیلم No. 2 بهتر ظاهر شده است. تنها دو هفته از اکران این فیلم می‌گذرد و تاکنون ۲۴۶٫۲ میلیون دلار در کشور ایالات متحده فروش داشته است. این فیلم در هفته اول اکران خود ۱۴۵ میلیون دلار فروش داشت این یعنی کاهش ۵۷ درصدی در مقدار فروش آن‌هم تنها با گذشت یک هفته بنابراین امکان این وجود دارد که در هفته‌های آینده صدر نشینی را از دست دهد. البته این کاهش فروش هفتگی از اجداد فیلم های ابر قهرمانان کمپانی مارول یعنی Iron Man 2 و Avengers: Age of Ultron به ارث رسیده است که هر کدام در دومین هفته اکران خود ۵۹٫۴ درصد فروش آنها کاهش پیدا کرده است.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 در اوایل اکران جهانی خود به سر می‌برد و فروش این هفته آن از بازار بین المللی بیش از ۱۱۵٫۲ میلیون دلار برآورد می‌شود. در مجموع این فیلم در بازار‌های جهانی ۶۳۰٫۶ میلیون دلار فروش داشته که رقم بالایی به شمار می‌رود. King Arthur ساخته جدید Guy Ritchie با بازی Charlie Hunnam در نقش اول با فروشی ۱۴٫۷ میلیون دلاری در مقام سوم قرار گرفته است. اینطور که از گفته‌های رسانه EW پیداست برای ساخت این فیلم بودجه‌ای ۱۷۰ میلیون دلاری در نظر گرفته شده بوده بنابراین این اصلا استارت خوبی برای آن به شمار نمی‌رود. رقم فروش جهانی این فیلم با مقدار فروشی که در بازار جهانی بدست آورده به ۴۳٫۸ میلیون دلار می‌رسد که اصلا جالب نیست!

مقام چهارم جدول باکس آفیس به فیلم The Fate of the Furious داده شده است، فیلمی که پنج هفته از اکران آن می‌گذرد و با داشتن فروشی ۱٫۱۹۳ میلیارد دلاری توانسته نام خود را به عنوان یازدهمین فیلم پرفروش همه زمان‌ها ثبت کند.

باکس آفیس ایالات متحده ۱۲ – ۱۴ می (۲۲ – ۲۴ اردیبهشت)

  1. Guardians of the Galaxy Vol. 2 – $۶۳
  2. Snatched – $۱۷٫۵
  3. King Arthur: Legend of the Sword – $۱۴٫۷
  4. The Fate of the Furious – $۵٫۳
  5. The Boss Baby – $۴٫۶
  6. Beauty and the Beast – $۳٫۹
  7. How to Be a Latin Lover – $۳٫۷
  8. Lowriders – $۲٫۴
  9. The Circle – $۱٫۷
  10. Baahubali 2: The Conclusion – $۱٫۶

دیدگاهتان را بنویسید