پنجمین قسمت از سری فیلم‌های “دزدان دریایی کارائیب” (Pirates of the Caribbean) با نام Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales روز جمعه نمایش خود را در سینماهای کشور آمریکا آغاز خواهد کرد.

از همین رو تعدادی از نقدها و بررسی‌های انجام شده توسط وبسایت‌های معتبر در فضای اینترنت منتشر گشته است که ما در وبسایت موی اسکرین آن‌ها را برای شما آماده کرده‌ایم. پس تا پایان همراه ما باشید.

نام فیلم: Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

تاریخ انتشار: ۲۶ می

بازیگران: Johnny Depp, Javier Bardem, Geoffrey Rush, Brenton Thwaites, Kaya Scodelario

کارگردان: Joachim Ronning, Espen Sandberg

رده بندی: PG-13

مدت زمان فیلم: ۱۲۹ دقیقه

CNET

“فیلم دزدان دریایی کارائیب: مردان مرده قصه نمی‌گویند ارزش‌های خود را بازپس گرفته است. مقصد خود را برروی ستاره شمالی سری تعیین کرده است و زندگی تازه‌ای را در کالبد این سری با بازگشت به همان عنصری که ۲ فیلم اول را لذت بخش کرده بود، تزریق کرده است.”

ScreenCrush

“فیلم Dead Men Tell No Tales به نوعی دنباله‌ای است که باعث می‌شود در وهله اول با خود بگویید که چرا ما عاشق این سری فیلم هستم.”

Total Film

“۶ سال از زمانی که ما در فیلم “On Stranger Tides” کاپیتان جک اسپارو در دریاهای آزاد همراه بودیم، می‌گذرد. با غرق شدن کشتی دوست داشتنی‌اش مروارید سیاه در داخل یک بطری، حال کاپیتان اسپارو بی‌چاره‌تر از معمول به نظر می‌آید. حالا او کنترل یک کشتی که با استخوان ساخته شده است به نام Dying Gull را برعهده دارد.”

Empire

“این فیلم به فرمی که شما امید آن را داشتید، بازنگشته است. داستان فیلم تمام همان چیزی که در نسخه اصلی فیلم که در سال ۲۰۰۳ ساخته شد را در برمی‌گیرد. اما این فیلم هنوز هم کمی چالش پیش روی شما قرار می‌دهد.”

The Wrap

“پنجمین قسمت دزدان دریایی کارائیب پس از اولین قسمت آن لذت بخش‌ترین فیلم مجموعه است. یک مخلوط حرفه‌ای از صحنه‌های اکشن، دلقک بازی و جادوهای ماوراءطبیعی شاهد خواهیم بود.”

Entertainment Weekly

“پس از گذشت این سال‌ها و اکران ۵ فیلم از این سری، دزدان دریایی هنوز هم شما را در حال و هوایی جادویی رها می‌کند. این حس و حال مانند یک کشتیرانی الهام بخش محبوب است: فیلمی متناوب هیجان انگیز، خسته و به شدت پشیمان که شما را به یاد تکه آخر کیک تولد می‌اندازد.”

دیدگاهتان را بنویسید