به طور حتم طرفداران بازی‌های ویدئویی با نام Castlevania آشنا هستند. IP موفقی که توانست در ژانر و سبک خودش به موفقیت‌های چشمگیری برسد. حال شبکه اینترنتی موفق نت‌فلیکس در حال ساخت انیمه-سریال Castlevania است و بالاخره امروز اولین تریلر رسمی از این انیمه-سریال پخش شد. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر با موی اسکرین همراه باشید.

امروز حساب توییتری آمریکایِ لاتین شبکه نت‌فلکیس خبر از انتشار اولین تریلر از انیمه-سریال Castlevania را داد و لحظاتی پیش بالاخره تریلر این سریال موردانتظار منتشر شد.

در اوایل سال میلادی جاری بود که شبکه نت‌فلیکس خبر از پخش سریالی مبتنی بر دنیای Castlevania با همین نام داد. پس از مدت کوتاهی، امروز شاهد انتشار اولین تریلر از انیمه-سریال Castlevania هستیم. تریلری که کاملا ما را یاد فضای انیمه‌های شرقی می‌اندازد. با توجه به تریلر منتشر شده؛ باید شاهد سریال موفقی باشیم. زیرا تمام پتانسیل‌های لازم برای موفق شدن Castlevania در تریلر منتشر شده به چشم می‌آیند.

انیمه-سریال Castlevania توسط Adi Shakar تهیه و توسط Warren Ellis (نویسنده مشهور کمیک‌هایی مانند Transmetropolitan) نوشته و از ۷ جولای ۲۰۱۷ ( ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ) از طریق شبکه نت‌فلیکس پخش می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلر این انیمه-سریال را مشاهده کنید:

دیدگاهتان را بنویسید