بالاخره تریلر جدید سریال Game of Thrones که از چند روز پیش شاهد هایپ‌های فراوان پیرامونش بودیم؛ منتشر شد. در این تریلر ما شاهد صحنه‌هایی از جنگی که شش فصل انتظارش را می‌کشیدیم؛ هستیم. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

این تریلر در ادامه پوسترهای متحرکی که این هفته منتشر شد؛ انتشار یافت. در جدیدترین تریلر از فصل هفتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تجدید دیداری با سه اژدها «دنریس تارگرین» کردیم و  پس از آن «جان اسنو» و «سرسی لنیستر» را می‌بنییم. این تریلر دومین تریلر رسمی از فصل هفتم سریال Game of Thrones است. البته در تریلر پیشین که بسیار کوتاه بود؛ تنها شاهد به تخت نشستن سه پادشاه بودیم.

فصل هفتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) برخلاف فصل‌های پیشینش، تنها هفت قسمت دارد. چندی پیش نیز شبکه HBO و «جرج مارتین» تایید کردند که قرار است فصل فرعی (اسپین-آف) از این سریال ساخته شود. در این رابطه David Benioff اعلام کرد که با سرعت بالا در حال ساخت یک فصل کوتاه برای جایی که سریال در حال حاضر در آنجا است (منظور فضا و تاریخیست که فصل هفتم روایت می‌شود)؛ هستند.  در این رابطه وی می‌گوید:

بعد از مدت‌ها؛ بالاخره جنگ‌ها پیش رویمان است. ما با عجله در حال به وجود آوردن یک راه برای خلق داستان هستیم که در آن همه شخصیت‌های در حال حاضر سریال و بعلاوه شخصیت‌هایی که شاید در ابتدا پس زمینه‌ای بسیار جزئی داشتند در آن حضور داشته باشند.

در ادامه می‌توانید تریلر این سریال موردانتظار را مشاهده کنید:

فصل هفتم سریال Game of Thrones در ۲۵ تیر ۱۳۹۶ (۱۶ جولای ۲۰۱۷ ) به صورت هفتگی از شبکه HBO پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید