اخبار تازه خبرگذاری «ددلاین» (Deadline) درباره فیلم Deadpool 2 گواه براین می‌دهند که Fox برآن است که Jack Kesy را برای «یکی از مهترین نقش‌های شریر» این عنوان جدید استخدام کرده است. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.
نقش Kasy هنوز تایید نشده است، اما منابعی مختلف بر آن مخبرند که این نقش میتواند “Black Tom” باشد. (یک تبدیل شونده ایرلندی که میتواند زندگی گیاهان را به خود جذب کند و از اسلحه ای گرز سان استفاده میکند)

کاور فیلم Deadpool 2

هنوز اعلام رسمی توسط Fox درباره ی نقش Kesy منتشر نشده. Kesy با عنوان The Strain شهرت یافت. همچنین در عنوان Baywatch ایفای نقش میکند.

Ryan Reynolds در نقش Deadpool همراه با اعضای تیم بازیگری، مانند Morena Baccarin در نقش Vanessa، Leslie Uggams در نقش Blind Al، Srefan Kapacic در نقش Colossus و Barianna Hildebrand در نقش Warhead در این عنوان حضور خواهند داشت. همچنین Zazie Beetz در نقش Domino و Josh Brolin در نقش Cable اعضای جدید تیم هستند.

Deadpool 2 در ۱ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۱ دی ۱۳۹۶) منتشر خواهد شد. بعد از کناره روی Tim Miller به علت اختلاف نظر هایی با Reynolds این نسخه با کارگردانی David Leitch خواهد بود که جای کارگردان نسخه ی پیشین را می‌گیرد. نویسندگان اصلی فیلم; Rhett Reese و Paul Wernick در این پروژه نقش خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید