درحال حاضر تعداد زیادی فیلم در دنیای X-Men در حال ساخت است و نزدیک‌ترین آنها به انتشار فیلم The New Mutants (میوتنت های جدید) است. با اینکه فیلم درمورد تعدادی از میوتنت‌های نوجوان است، کارگردان این اثر Josh Boone افشا کرده است که این فیلم یک فیلم ابرقهرمانی معمولی نخواهد بود. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.
Josh Boone در گفتگویی با EW گفته است:

قرار است این فیلم، یک فیلم در ژانر Horror (ترسناک) در دنیای مردان ایکس باشد. هیچ نقش شریری در این داستان وجود ندارد. ما در حال تلاشیم که چیزی خیلی خیلی متفاوت را خلق کنیم.

فیلم The New Mutants
درحالی که Boone اطلاعاتی فراتر از این بیان نمیکرد، منابع EW خلاصه ای منتشر کردند:

«حبس شده در یک ساختمان مخفی، پنج میوتنت بر خلاف اراده خود باید با خطرات قدرت خود مبارزه کنند، درست مانند مبارزه ای با گناهان گذشته‌شان. این بار آنها در پی نجات جهان نیستند، بلکه تنها برای نجات خویشتن تلاش میکنند.»

این اولین باری نیست که میشنویم عنوان جدید The New Mutants قرار است در جهت دیگری نسبت به فیلم های دیگر دنیای X-Men حرکت کند. درسال گذشته مجله ی ComingSoon درباره «فیلم ترسناک نوجوانانه» سخن به میان آورد در حالی که تهیه کننده Simon Kinberg درباره‌ این عنوان گفت: «این فیلم صداءِ خاص و اصیل خود را خواهد داشت.»
در دسامبر نیز یک سکانس انیمیشنی از فیلم منتشر شد که صحت ارتباط آن با فیلم توسط Boone تایید شد.(تصویر فوق)
پیش از این، در همین ماه، اعلام شد که Maisie Williams (بازی های تاج و تخت) و Anya Taylor-Joy ( از فیلم Split) در نقش های Wolfsbane و Magik در این فیلم ایفای نقش خواهند کرد.

The New Mutants در دی ماه شروع به فیلم برداری کرده و در ۱۳ آوریل ۲۰۱۸ (۲۴ فروردین ۱۳۹۷) منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید