فیلم X-Men: Dark Phoenix احتمالا قصد بر بردن طرفداران خود به فضا دارد. این ایده بعد از انتشار X-Men:Apocalypce، با بازی Sophie Turner در نقش Jean جوان در افکار هواداران ریشه زد. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

اما بر اساس اشاره های Hutch Parker (تهیه کننده)حالا به نظر میرسد که  X-Men: Dark Phoenix  واقعا برآن است که این عنصر را در داستان خود به کار ببرد.
در خطاب به عنوان Guardians of the Galaxy گفت:«ما آگاه از این هستیم که این فیلم ها چالش هایی را برای ما ایجاد کرده و برای رقابا با آنها چه انتظاری از ما داستان نویس ها میرود، در هر صورت این عنوان جدید یکی از بزرگترین حماسه ها به شمار میرود.
امید و انتظارمان بر این است که چیزی خلق کنیم که حسی متفاوت را ارئه کند، که بیننده و مخاطب را به بعدی جدید از سینما و تون جدیدی هدایت کند به طوری که به خوبی در داستانی که سعی در اجرای آن داریم جای گیرد.»

در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا قرار است این عنوان حالت کیهانی داشته باشد یا نه، پارکر پاسخ داد:«خب این قطعا یکی از احتمالات به شمار میاد.»

فیلم X-Men: Dark Phoenix

تنها بازیگران تایید شده برای این عنوان Turner در نقش Jean Grey است، اما شایعاتی بر ایفای نقش Jennifer Lawrence و Michael Fassbender در نقش های Mystique و Magneto وجود دارد.

هنوز کارگردانی تایید نشده است اما به احتمال زیاد Simon Kinberg براینکار خواهد بود.

X-Men:Dark Phoenix در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۱ آبان ۱۳۹۷) در بریتانیا منتشر خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید