از آنجایی که سریال فرار از زندان ما را در گنگی نگه می‌دارد که آیا امکان ساخت قسمت‌های بیشتری از این سریال در آینده وجود دارد یا خیر، به نظر می‌رسد یکی از ستارگان فیلم زیاد هم از ایده ادامه دادن این سریال خوش بین نیست. در ادامه با رسانه موی اسکرین همراه باشید.

خانم “سارا وین کالیس” (Sarah Wayne Callies) بازیگر نقش “سارا تنکردی” می‌گوید:

” این شخصیت و داستان را دوست دارم. یک حجم عظیمی از زندگیم را به این داستان و طرفدارانش دهکار هستم. و به همین خاطر باید بیشتر مراقب باشم تا داستان را با احتیاط حقیقی و راستین خودش روایت کنیم. نه به این دلیل که طرفداران زیادی دارد یا ممکن است موفق باشد و ما را محبوب کند.”

اما سپس خانم “وین کالیس” اذعان می‌دارد که اولین بار است که در مورد سریال و جایگاه خود در آن دچار اشتباه شدند. ایشان در ادامه گفتند:

“فکر می‌کردم که در سریال “فرار از زندان” شخصا برای من چندین باری بسته شده است. حتی قصد ندارم که در موردش فکر کنم که آیا این در برروی من باز است یا بسته چون هنوز هم فکر می‌کنم اشتباه کردم.”

برای شماهایی که یادتان نمی‌آید، باید عرض کنم که شخصیت‌ “سارا تانکردی” در مجموع چندین باری قرار بود که از سریال کنار گذاشته شود. این وقایع شامل مصرف بیش از حد مواد مخدر (اوردوز) در فصل اول، کشته شدن در فصل سوم و اتمام سریال در فصل چهارم بوده است.

سریال فرار از زندان

پس زمانی که قرار است این شخصیت بازگردد،‌اگرچه پایان فصل پنجم سریال نزدیک است، به نظر می‌رسد که خانم “سارا” کمی بیشتر در مورد نقش آفرینی در قسمت‌های بعدی یا فصل آینده محتاط‌تر شده‌اند.

او گفت:

“بازگشتن برای بازی در قسمت‌های بیشتری کاملا بستگی به نحوه بازگشتم به سریال دارد. بیایید در مورد منابع، شخصیت یا فیلمنامه صحبت کنیم.”

حالا با اطمینان می‌توانیم در مورد آینده سریال “فرار از زندان” صحبت کنیم> جایی که مدیر شبکه فاکس احتمال ساخت فصل بعد را بسیار زیاد می‌داند. همچنین ستاره ایت سریال “ونت ورث میلر” قبلا بیان داشته بود که داستان‌های بیشتری برای روایت کردن در دنیای “فرار از زندان” باقی مانده است.

فصل پنجم سریال “فرار از زندان” هم اکنون از شبکه فاکس در حال پخش است.

دیدگاهتان را بنویسید