ستاره‌ی فیلم دزدان دریایی کارائیب در رابطه با‌ اتفاق ناگوار و غيرمنتظره‌اي كه در قسمت انتقام سالازار رخ داد و اینکه آیا واقعا اين پايان داستان او مي‌باشد صحبت می‌کند.
اکران فیلم «دزدان درایی کارائیب: انتقام سالازار» که با نام «مرده‌ها قصه نمی‌گویند» نیز شناخته می‌شود آغاز شده‌است در آن اتفاق غیر منتظره‌ای رخ می‌دهد.

جفری راش که در تمام قسمت‌های دزدان دریایی بازی کرده‌است در گفتگو با Collider درمورد تاثیر این اتفاق بر ادامه‌ی مجموعه و شخصیت خود در فیلم یعنی باربوسا صحبت کرد.
در قسمت انتقام سالازار، باربوسا متوجه می‌شود که کارینا (کایا اسکودلاریو) دختر اوست و در نبردی با سالازار (خاویر باردم)، باربوسا خودش را برای نجات دخترش و کاپیتان جک اسپارو (جانی دپ) قربانی می‌کند.

اما با توجه به اینکه او در قسمت «صندوقچه‌ی مرد مرده» از مرگ برگشت، آیا این پایان باربوسا است؟
«درمورد اینکه آیا این پایانی برای مجموعه است چیزی نمی‎‌دانم اما می‌دانم که این اتفاق مطمئناً پایان من است. بنظرم اگر بخاطر اینکه خیلی‌ها باربوسا را دوست‌ دارند و اين شخصيت براي سازندگان برگ برنده‌‌اي محسوب مي‌‌شود این شخصیت را دوباره به مجموعه اضافه کنند ارزش ایثار و جان فشانی وي زیر سوال می‌رود. سازنده‌های مجموعه می‌توانند راهی برای بازگرداندن شخصیت پیدا کنند، اما من به جری بروکهایمر گفتم که این پایان باربوسا است. از دست دادن یک کاراکتر مهم برای مجموعه مي‌تواند خوب است.»

البته از ایده‌ی راش در رابطه با بازگشت احتمالی باربوسا هم نمی‌توان به سادگی گذر کرد: «او می‌تواند همانند پدر هملت به شکل یک روح بازگردد و با پند و اندرز های خود جک را کلافه کند.»

دیدگاهتان را بنویسید